АвторизаціяРеклама

Робота і заробіток

» » Робота і заробіток

08:43, 27.02.19 · · Робота і заробіток

На замітку безробітним: Де слід шукати вакансії?

Візьміть до уваги що, джерелом вакансії може бути будь-яка людина або організація, яка може запропонувати Вам роботу.

10:30, 25.09.18 · · Робота і заробіток

ТОП-5 фільмів про те, що робота - це добре

Добірка фільмів про те, що хороша робота може приносити велику користь

10:42, 16.09.14 · · Робота і заробіток

Работа на дому: главные особенности

Экономическая ситуация в нашей стране весьма нестабильна. Это приводит к застою производства и более внимательному отношению работодателей к соискателям. Специалисты прогнозируют, что в конце текущего года уровень безработицы в стране составит около 8%.

22:21, 12.12.16 · · Робота і заробіток

Чи можна звільнити працівника за станом здоров'я

Серед численних підстав для звільнення працівника в Кодексі законів про працю України (далі - КЗпП) зазначено таке, як звільнення за станом здоров'я.

22:50, 16.11.16 · · Робота і заробіток

Подработка в Борисполе стала доступной: соискателям помогает удобный онлайн-сервис

Находить безопасную и выгодную подработку в Борисполе стало проще и быстрее: в городе работает онлайн-сервис Kabanchik.ua, который дает возможность зарабатывать всем заинтересованным людям.

18:41, 21.03.16 · · Робота і заробіток

«Кабанчик» помогает работать на дому

Бум на фриланс – удаленную работу в Интернете – в Украине начался в 2015 году и сейчас продолжает набирать обороты. Многие украинцы готовы работать удаленно и находятся в поиске стабильной, большой и выгодной биржи фриланса.

08:38, 17.03.16 · · Робота і заробіток

Як захистити дані на своїх пристроях: поради журналістам і не тільки

Проблема цифрової безпеки є комплексною і охоплює багато компонентів. Але в цій публікації ми вирішили зосередитись на одній невеликій частині — а саме, на фізичному захисті пристроїв.

Як привітати з 8 березня колег на роботі

Свято 8 березня на носі, а значить зовсім скоро дівчата отримуватимуть подарунки від рідних і близьких. Як привітати співробітниць з Жіночим днем, читай у цій статті.

12:58, 04.12.15 · · Робота і заробіток

Робота вдома: ТОП-10 корисних порад для матусь

Якщо ти вже вдосталь насолодилася щасливими хвилинами материнства і твердо вирішила піти працювати, у тебе мимоволі виникає питання: на кого ж залишити свою крихту, якщо бабусі і дідуся поруч немає? Та й, бажання залишати малюка на піклування няні теж немає. Саме час задуматися про альтернативу - роботу вдома.

04:15, 03.12.15 · · Робота і заробіток

Знання англійської мови - ще один крок до успішної кар'єри

Кожна жінка заслуговує того, щоб бути коханою дружиною, гарною матір'ю і добитися успіхів у кар'єрі. Тож, знання англійської мови додасть великий плюс до успішної кар'єри.

23:23, 20.11.15 · · Робота і заробіток

Діловий етикет: 5 важливих правил електронного листування

У сучасному світі більше не залишилося часу на телефонні дзвінки і тривалі бізнес зустрічі. Більшість питань прийнято вирішувати в режимі онлайн.

21:19, 17.06.15 · · Робота і заробіток

Як побороти синдром робочих запізнень

Якби був клуб анонімних «запізнювачів», ти б явно в нього записався. Сказав би: "Добрий день, я Сашко, і я постійно запізнююсь на роботу ...".

19:49, 11.11.14 · · Робота і заробіток

Історія еволюції офісу

Що перше приходить на думку, коли ви чуєте слово «офіс»? Напевно, образи: офісні кабінети, м'які стільці, клацання клавіш, офісні плітки, запах несвіжої кави і люди, настільки зайняті, що, друкуючи на своїх комп'ютерах, вони навіть не думають посміхатися. Так от, все це залишилося в минулому...

23:55, 24.11.14 · · Робота і заробіток

Освіта за кордоном - з чого почати, щоб досягти успіху?

У середині минулого XX століття вчені психологи і кібернетики підрахували, що людина використовує можливості не більше, ніж на 5% і в кожній дитині закладений генетичний потенціал кількох геніїв, таких як Леонардо да Вінчі або Моцарт ...

14:52, 12.11.14 · · Робота і заробіток

Кому і навіщо потрібні комп'ютерні курси

У нашому світі без комп'ютерних технологій ніяк. Вони скрізь - в магазинах, в офісах та інших видах виробництв! Наприклад, без електронно-обчислювальних машин, якими користуються всі виробництва, вони витратять в два рази більше часу, на обчислення і розрахунки.

1 2 »