АвторизаціяРеклама

» » » ТОП-4 помилки при використанні сонцезахисного крему

ТОП-4 помилки при використанні сонцезахисного крему

ТОП-4 помилки при використанні сонцезахисного крему Незважаючи на те, що правила використання сонцезахисного крему прості, багато хто робить помилки, які в підсумку призводять до опіків. Читай на Движение Борисполя, які помилки найчастіше допускають при використанні сонцезахисного крему.

Якщо ти користуєшся сонцезахисним кремом, але обгорання все одно не вдається уникнути, можливо, ти не дотримуєшся всі рекомендації при використанні сонцезахисних засобів.

Читай, які помилки найчастіше допускають при використанні сонцезахисного крему:

1. Ти наносиш мало крему

Будь-який сонцезахисний засіб вимагає рясного нанесення, і економити на ньому не можна. За даними Європейської комісії, щоб покрити повністю тіло дорослої людини, необхідно в середньому шість чайних ложок сонцезахисного крему.

2. Ти забуваєш оновлювати захист

Будь-який сонцезахисний крем вимагає постійного оновлення, особливо після контакту з водою. Якщо ти тільки що вийшла з моря, перш за все нанеси новий шар крему. Навіть якщо на упаковці написано, що продукт водостійкий, не дуже цьому довіряй - кожен засіб все одно потребує оновлення.

3. Ти вибрала неправильний spf

Будь-який засіб із вмістом spf направлено на захист від шкідливої ​​дії променів UVA і UVB, які викликають передчасне старіння і навіть рак шкіри. Але, на жаль, жоден продукт не рятує від шкідливого випромінювання на 100%. Наприклад, якщо ти вибираєш крем з максимальним рівнем spf-100, він блокує 98% випромінювання. Відповідно, чим нижче рівень spf, тим менше захисту отримує твоя шкіра.

4. Ти не втираєш спрей

Сонцезахисний засіб в форматі спрея дуже зручно в нанесенні, але, як і звичайний крем, вимагає ретельного втирання. Просто побризкати шкіру спреєм недостатньо, потрібно ще й рівномірно розподілити його по всьому тілу.

загар, море, пляж, поради жінкам, відпустка, літо
Оціни пораду →
Переглядів: 756
Рейтинг: 5.0/3

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ