АвторизаціяРеклама

» » » Бази відпочинку: оздоровлення та відпочинок

Бази відпочинку: оздоровлення та відпочинок

Бази відпочинку: оздоровлення та відпочинок Літо - ідеальний час, щоб подбати про своє здоров'я. Гарна погода, тривалий світловий день - зовсім не привід сидіти вдома.

Ходіть пішки. Якщо, можливо, висаджуйтесь, на одну - дві зупинки раніше, якомога більше ходіть пішки. Ідіть енергійним кроком і глибоко дихайте. 10 хвилин такої прогулянки приводять до сплеску енергії. Корисно гуляти після грози або коли мрячить дощ. У такі дні повітря чистіше всього.

Поїздка на велосипеді. Навантаження на свіжому повітрі сприяє притоку кисню,а також зміцнює м'язи ніг. Здійснюйте пробіжки. Біг покращує роботу дихальної системи і кровообігу, зміцнює серце, знижує ймовірність стресу.

Ходіть босоніж. Ходіння по траві, піску, каменям - хороший спосіб точкового масажу. Стимуляція точок на ступнях пробуджує життєву енергію.

Купайтеся і ходіть по воді. Водні процедури на свіжому повітрі гартують організм, покращують кровообіг. Альтернатива монотонного плавання - ходьба у воді або водні ігри. Це хороший спосіб перебування у воді для тих людей, хто не вміє плавати. Навіть, якщо вода холодна, просто помочіть ноги. Так ви зміцните імунітет.

Вирушайте в парк, ліс, в будь-яке місце, де є зелень. В лісі повітря насичене речовинами, які регулюють дихання, підвищують рівень гемоглобіну в крові, зміцнюють імунітет, покращують роботу мозку. Є дуже цікаве заняття таке як рафтинг - це сплав гірськими річками на надувних човнах або байдарках. Цей захоплюючий і емоційний вид відпочинку не вимагає спеціальної підготовки, достатньо лише зібратися на літніх канікулах сім'єю або друзями і вперед - сплавлятися!

Кажуть, всі проблеми через нерви.Люди ще з давніх часів помітили, що негативні емоції змінюють роботу всього організму в цілому. Для людини важливо вміти позбуватися негативної енергії, що виникає під дією стресів. Під час відпустки, щоб зняти напругу, можете зайнятися стендовою стрільбою (спортингом). Заодно позбудетеся старого непотрібного посуду.
Насправді, занять і розваг на літо дуже багато, просто включіть свою фантазію, не треба довго сидіти на місці і не забудьте робити фото!

Автор: Вікторія Квін

оздоровлення, бази, відпочинку, відпустка
Оціни пораду →
Переглядів: 1079
Рейтинг: 5.0/4

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ