АвторизаціяРеклама

Подорожі та туризм

» » Подорожі та туризм

12:13, 07.01.09 · · Подорожі та туризм

ОАЕ, перлина сходу

Історія виникнення однієї з найбагатших та процвітаючих країн світу досить коротка: хтось одного разу викопав в пустелі яму і звідти почав бити фонтан високоякісного бензину. Це, безумовно, жарт, але як кажуть в кожному жарті є частка правди.

01:05, 24.01.10 · · Подорожі та туризм

Ницца приглашает на карнавал

С 12 по 28 февраля пафосная аристократичная Ницца преобразится до неузнаваемости - на улицах города пройдет традиционный карнавал Carnaval de Nice. Каждый год посмотреть на карнавал съезжаются тысячи туристов, тем более что теплый средиземноморский климат Ниццы способствует...

12:16, 23.02.09 · · Подорожі та туризм

Индия: Типичная туристическая ошибка

ИНДИЯ - страна особенная. Какие бы представления у вас о ней не были, что бы не читали или слышали, после знакомства с ней у вас обязательно появится собственное мнение.

12:13, 29.01.09 · · Подорожі та туризм

От Бангкока до Паттайи

В Таиланд стоит съездить хотя бы потому, что такого богатства экзотики Вы не увидите нигде.

14:54, 07.01.09 · · Подорожі та туризм

Дивовижний Єгипет

Не даремно Єгипет називають «колыбель цивилизаций», бо чи не єдина країна в світі, яка має абсолютно унікальні природні та антрологічні пам’ятники давнини і таке їх зосередження. В країні з тисячолітньою історією та багатовіковими традиціями, з неповтоним морем та прекрасними пляжами Ваш відпочинок перетвориться на казку.

23:30, 29.06.15 · · Подорожі та туризм

Пляжі в Одесі: Топ-10 кращих місць

Топ-10 кращих пляжів в Одесі для тих, хто планує відпустку або просто вихідні провести у цьому морському українському місті і тих кого турбує питання: "Який пляж краще?".

23:11, 23.04.09 · · Подорожі та туризм

В Україні відкрили перший готель для Євро 2012

У п'ятницю в райцентрі Бориспіль, в 19 км від Києва, відкрили 4-зірковий готель. Називається він "Лігена", побудований спеціально до Євро-2012. На час чемпіонату в нім будуть жити лише футболісти, тренери та посадові особи УЄФА...

14:27, 29.04.14 · · Подорожі та туризм

50 місць, які треба побачити в Німеччині

Цей рейтинг німецьких пам'яток був складений на основі опитування, проведеного Національним комітетом з туризму серед зарубіжних гостей Німеччини.

03:13, 02.06.15 · · Подорожі та туризм

Які документи оформляти для виїзду дитини за кордон

Які документи необхідно оформляти для виїзду дитини за кордон? У розпал сезону шкільних канікул і відпусток, коли багато батьків будуть відправляти своїх дітей до Європи, на Середземне море або ж до океану. Тому питання оформлення документів для дитини постає дуже гостро. Ми розповімо, як правильно це зробити.

18:30, 15.09.14 · · Подорожі та туризм

Історії навколосвітніх подорожей

12 лютого 1908 в Нью-Йорку стартував перший в світі кругосвітній автопробіг - вельми сміливий і ризиковий захід у дусі тієї епохи великих технічних відкриттів і досягнень. Але авантюристи існували завжди - вони жили до 1908 року, вони були після нього, вони прекрасно себе почувають і в наш час.

23:52, 14.07.09 · · Подорожі та туризм

Что раздражает туристов на пляже

Компания Trip Advisor задалась целью выяснить, что не нравится путешественникам во время проведения отпуска на пляже. Согласно проведенному опросу, больше всего отдыхающих бесят любители занять заранее свободные шезлонги.

18:46, 21.07.14 · · Подорожі та туризм

Збираємо на відпочинок валізу

Далеко не у всіх є можливість вирушити на відпочинок в літні місяці. На це є різні причини: завантаженість на роботі, зсув графіка відпустки, відсутність компанії або особисте небажання відпочинку в найбільш спекотні місяці.

19:02, 04.11.14 · · Подорожі та туризм

Як завжди бути на позитиві

У житті кожної людини настають моменти повного відчаю. У такі хвилини, здається, що світ руйнується. Приходить відчуття того, що ви опиняєтеся на узбіччі життя. Разом з цими почуттями виникає затяжна депресія, яка перетворює ваше життя в низку сумних днів.

11:12, 05.01.15 · · Подорожі та туризм

Безопасность полетов: как посмотреть куда летит самолет в реальном времени

Как известно, многие люди боятся авиаперелетов, как дальних рейсов так и ближних. Причин на это очень много, страх высоты, участившиеся сообщения в СМИ об авариях воздушного транспорта или террористических актах на борту самолетов. Но ведь это не повод отказывать себе в отличном отдыхе, к тому же, Ваши родные могут следить за полетом самолета в онлайн режиме с помощью системы Флайт Радар 24.

17:43, 09.01.13 · · Подорожі та туризм

Збираючись в гори, зареєструйтеся у рятувальників

У зв'язку з тим, що в українських Карпатах виникла реальна загроза сходження лавин, туристам та відпочиваючим слід бути уважними та обережними.

« 1 2 3 »