АвторизаціяРеклама

» » » В Україні відкрили перший готель для Євро 2012

В Україні відкрили перший готель для Євро 2012

В Україні відкрили перший готель для Євро 2012 У п'ятницю в райцентрі Бориспіль, в 19 км від Києва, відкрили 4-зірковий готель. Називається він "Лігена", побудований спеціально до Євро-2012. На час чемпіонату в нім будуть жити лише футболісти, тренери та посадові особи УЄФА.

У 3-поверховому корпусі 43 номери. У них по два односпальних ліжок, телевізор, телефон і душ. Є кілька номерів люкс. У них-велике двоспальне ліжко, розкладне крісло і ванна. Працюють тренажерний зал і басейн, фінська сауна та лазня. Є ресторан, автостоянка, вишневий сад і штучний водоспад. Біля готелю вирили штучний ставок. Восени туди запустили 350 кг риби: коропів, карасів, білого амура. Можна рибалити. При бажанні клієнта, кухарі підсмажити спійману рибу.

- Готель розрахована на авіаційні екіпажі, транзитних пасажирів і їздити у відрядження. Підписали договір з компанією, що виграла тендер на поселення "сімей" УЄФА: тренерів, посадових осіб, гравців. З травня у нас буде жити робоча група УЄФА, що контролює підготовку чемпіонату, - говорить директор "Лігени" Геннадій Петров, 56 років. Він з 2004-го працює в готельному бізнесі. Перед цим 33 роки служив у збройних силах, має звання генерал-майора. "Лігена" - скорочення від імені Геннадія і Лідії, його дружини. У приватній готелі працює 72 людини з Борисполя, Києва, прилеглих сіл.

- Я багато їздив по світу, бачила не одну готель. Хотілося зробити краще, ніж за кордоном. Нашу сравниваю по внутрішній обробці з готелем "Дворжік" в Карлових Варах у Чехії, - додає Петров.

Заступник директора Наталія Гришина, 32 роки, пригощає короваєм гостей. Вона в вишневою формі з краваткою. Жінка працювала в таборі "Артек" вожатою.

- Адміністратори повинні знати англійську. Я володію разговорним.У нас є спеціальна брошура з фразами, які повинен знати кожен працівник готелю. Що б не було на душі, завжди повинні посміхатися клієнта, - каже адміністратор Людмила Мірогородская, 37 років.

- Якщо в місті побудують ще 15 таких готелів, пустовать вони не будуть. Тому що навіщо їхати в завантажену столицю, якщо з аеропорту можна приїхати в Бориспіль? Біля аеропорту пасажирів чекає автобус, який довезе до готелю за 10 хвилин, - говорить мер Борисполя Анатолій Федорчук, 49 років.

З його слів, найближчим часом у Борисполі побудують ще два готелі, од на з них буде 5-зірковому.

Оціни пораду →
Переглядів: 1500
Рейтинг: 5.0/2

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ