АвторизаціяРеклама

» » » Як провести тематичну вечірку

Як провести тематичну вечірку

Як провести тематичну вечірку Ви плануєте гарно провести час і запросити гостей до себе додому або ресторан, подбайте про розваги - щоб вашим близьким і друзям було не нудно! Нині дуже популярні тематичні вечірки. Також корпоративи давно вже стали невід'ємною частиною нашого життя. Організація корпоративу - це індивідуальний підхід. Нехай відпочинок в колі колег завжди проходить на відмінно, а нові творчі ідеї завжди втілюються в реальність! Кейтеринг допоможе заощадити масу часу і життєвих сил.
Є декілька моментів які треба знати при виборі тематичної вечірки?

В першу чергу, про костюми. Повірте, коли зовнішній вигляд всіх учасників свята відповідає назві свята, це дуже чудово. Будь ласка, враховуйте вік, статус і, вибачте, вагову категорію запрошених, щоб їм не довелося ігнорувати святковий дрес-код.

Другий момент - оформлення столів і залу. Якщо ви повністю замовляєте проведення свята агентству, замислюватися про це не потрібно - все є у організаторів. А якщо ви взяли в свої руки організацію, краще вибирати прості варіанти. Наприклад, «Дискотека - 80». Буде достатньо світлового оформлення у вигляді самого примітивного дискошару.

Третє - музика. Тут, погодьтеся, потрібно думати про більшість. Молодь може не оцінити чотиригодинну підбірку з пісень Вертинського на ретро-вечірці. Треба обов'язково обговорити цей момент з організаторами, так як у них завжди є підготовлена будь-яка музика в «сучасних ритмах».

Про конкурси занадто довго замислюватися не потрібно, так як провідні підбирають ті розваги, які, на їх думку, найкраще підійдуть для вашого колективу з урахуванням їх віку та кількості учасників. Будь який конкурс можна зробити тематичним, додавши словесного опису.

Розваги, клуб, Танці, свято, вечірка, таматична вечірка
Оціни пораду →
Переглядів: 1874
Рейтинг: 5.0/3

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ