АвторизаціяРеклама

» » » Чим зайняти дітей на весіллі: ідеї

Чим зайняти дітей на весіллі: ідеї

Присутність дітей на весільному торжестві створює неповторну атмосферу невимушеності і радості. Однак це твердження вірне лише в тому випадку, якщо все було організовано правильно і діти почуватимуть себе комфортно. Щоб веселе свято не перетворилося на кошмар з дитячими істериками, слід ретельно продумати, як зацікавити малюків і чим їх зайняти.

Ідеальне весілля з дітьми

У тому випадку, якщо в списку гостей значиться всього пара дітлахів, то нічого особливого для них організовувати не доведеться. Напевно вони будуть сидіти поруч з мамами і татами, і не доставлять вам особливого клопоту. В даному випадку обов'язково попередьте батьків, що компанії дітей на весіллі не передбачається. Цілком можливо, що після кількох годин перебування на банкеті батьки вирішать відправити малюків «по бабусям».

Дітей віком до 3 років не варто брати з собою в РАГС, так як малюки просто не вміють стримувати свій плач або крик і урочиста атмосфера буде порушена.

Якщо ви все-таки вирішили запросити на весілля цілий загін дітлахів, ідеально буде зібрати разом малюків одного віку, адже їм буде набагато простіше спілкуватися один з одним. Неодмінно запасіться необхідним набором продуктів для дітлахів, особливо, якщо вони вирушать з вами на прогулянку. Крім цукерок і спиртного для себе і гостей, покладіть в сумку сік, печиво та бутерброди.

Під час банкету слід розташувати місця для батьків з дітьми так, щоб вони в будь-який момент могли вийти із зали. Також поруч з дітьми не повинна стояти музична апаратура.

Обов'язково обговоріть з батьками меню для дітей, можливо, що доведеться приготувати кілька блюд в окремому порядку.

Чим зайняти маленьких гостей

На малюків можна покласти кілька приємних і нескладних обов'язків. Приміром, вони можуть прочитати вірші на честь молодих або заспівати для них пісню. Під час «викрадення» нареченої маленька дівчинка може зіграти її роль, зайнявши місце молодої на стільці.

Під час виходу пари з РАГСу діти можуть обсипати дорогу перед ними пелюстками троянд. Також малюки можуть підтримувати шлейф нареченої (якщо, звичайно, такий є).

Як організувати дозвілля для дітей на весіллі

Якщо запрошених малюків буде більше двох, постарайтеся організувати для них дозвілля, щоб вони відчували себе невимушено, а їхні батьки могли спокійно відпочити. Якщо ви плануєте провести фуршет на відкритому повітрі, для дітей можна встановити окремий намет, або організувати рухливі ігри.

Якщо в ресторані, де проходитиме банкет, мається окреме приміщення, там можна поставити стіл з дитячими частуваннями, розкласти настільні ігри та різноманітні іграшки. Якщо ж такого приміщення немає, то стіл для дітей можна встановити в банкетному залі осторонь від «дорослих» столів і сцени.

Тамаду краще попередити заздалегідь про те, що на святі будуть присутні маленькі гості, щоб вона підготувала для них конкурси та різноманітні веселі заняття. Звичайно, якщо дозволяє бюджет, можна запросити для малюків аніматорів або клоунів.

діти, поради батькам, весілля
Оціни пораду →
Переглядів: 1951
Рейтинг: 5.0/7

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ