АвторизаціяРеклама

» » » Рік Собаки-2018: як залучити щастя, здоров'я та удачу

Рік Собаки-2018: як залучити щастя, здоров'я та удачу

Рік Собаки-2018: як залучити щастя, здоров'я та удачу Потрібно поставити на святковий стіл букет свіжих червоних троянд або вазон з орхідеєю.

Жовта земляна Собака - символ наступаючого 2018 року. У китайському суспільстві собаки це улюблені домашні тварини, тож, як астрономічний символ з ними усе гаразд, чесні, добрі, обережні і уважні. Через сильні почуття лояльності і щирості, зроблять все для людини, яка, на їхню думку, є найважливішою.

Земна Собака наділена деякими з кращих якостей всіх 12 астрологічних тварин. Вона може досягти успіху в своїх починаннях і володіти благородством характеру. У неї є власна думка і вона вірна своїм цінностям.

Собака прагне допомогти іншим, любить всі види ігор і розваг. Інстинкти "Собаки Землі" дають їм чітке уявлення про правильне і неправильне в людських відносинах. Надійна, щира і вірна земляна Собака присвячена справедливості, пише Сюзан Левітт у своїй книзі Taoist Astrology Book.

У рік Собаки щасливими символами є 3, 4 і 9 (і їх комбінації - 34, 93). У будь-якому випадку, щоб принести в будинок удачу, здоров'я і щастя, поставте на святковий стіл відповідне число свічок, страв, бажано і приладів (якщо число буде не збігатися - поставте зайвий атрибут, додатковий).

Також запам'ятайте щасливі кольори: червоний, зелений і фіолетовий. Тому одягайтеся і наряджайте свій будинок відповідно. Ні в якому разі не можна використовувати в оформлення столу, будинку, а також надягати одяг синього і білого кольорів.

Сміливо можете поставити на святковий стіл букет свіжих червоних троянд або вазон з орхідеєю. Наявність цих речей в новорічну ніч особливо сприятливе.

Вдалі напрями: схід, південь і північний схід. Саме в цих частинах будинку ставте ялинку і стіл, щоб задобрити головний символ 2018 року.

Перед Новим роком з дому потрібно винести все сміття, зробити генеральне прибирання, позбавитися від старих, непотрібних речей. Найкраще безкоштовно роздати старі речі і предмети побуту нужденним.

рік собаки, свята, Новий рік
Оціни пораду →
Переглядів: 679
Рейтинг: 5.0/2

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ