АвторизаціяРеклама

» » » Новий рік 2016: Як зустрічати

Новий рік 2016: Як зустрічати

Новий рік 2016: Як зустрічати Новий рік 2016 - рік Вогняної Червоної Мавпи. Існують певні правила і традиції, як провести це свято. Щоб весь 2016 рік пройшов вдало, потрібно прислухатися до порад і традицій, як краще зустріти Новий рік. Незважаючи на те, що Вогняна Мавпа повністю вступить до "законних прав" 8 лютого (в китайський новий рік 2016), визначені правила існують вже з 1 січня.

Так як "господар" 2016 року Мавпа, найближче до сонячного знаку зодіаку Лева, то якщо у святкову ніч веселитися - то шумно і до ранку, якщо ж передбачається спокійна вечеря - то багата і з вишуканими стравами.

Якщо в новий рік увійти з ясним розумом і світлими намірами, тоді ця тварина східного календаря обіцяє не створювати перешкод, а навпаки допоможе знайти мудрість і створити сприятливі умови для нових починань.

Астрологи радять при підготовці до нового року 2016 враховувати смаки і характери обох знаків східного календаря - Дерев'янї Кози і Вогнянної Мавпи, тоді й наступаючий рік обов'язково пройде вдало, навіть незважаючи на те, що він буде високосним.

Новий рік 2016, Новий рік
Оціни пораду →
Переглядів: 1279
Рейтинг: 5.0/3

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ