АвторизаціяРеклама

» » » Яку ялинку поставити на Новий Рік

Яку ялинку поставити на Новий Рік

Яку ялинку поставити на Новий Рік Керуючись різними міркуваннями багато хто, напередодні новорічних свят, обмірковують яку все ж таки ялинку поставити вдома на головне свято року.

Отже, якими перевагами володіє штучна ялинка?

Перш за все, штучна ялинка дозволяє економити час та кошти. Натуральна ялина, на жаль, недовговічна, а штучною можна прикрашати приміщення декілька років поспіль. Крім цього, зрубана ялина коштує великих грошей, а за штучну потрібно платити всього один раз.

Жива ялина не дуже зручна в установці, треба ретельно продумати, як її встановити і створити такі умови, щоб вона не висохла до кінця свят, бо це призведе до обсипання хвої, що створить незручності, а тому її треба встановлювати у відро з піском або з водою. А ось штучні ялинки забезпечені зручною підставкою, вимагають лише наявності місця для установки.

Прикрашати легше штучну ялину, у неї м'яка «хвоя», гілки можуть витримати певне навантаження і іграшки з них не зісковзують, тоді, як справжні ялинові голки колються, і часто прикраса супроводжується різними подряпинами, на пальці липне смола, яка важко відмивається.

Штучна ялинка, як би довго не стояла, не втрачає своєї краси та не осипається. І, що особливо важливо, штучна ялинка дозволяє берегти ліс і навколишню природу.

Новий рік, ялинка, штучна ялинка
Оціни пораду →
Переглядів: 2864
Рейтинг: 5.0/3

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ