АвторизаціяРеклама

» » » Яку ялинку поставити на Новий Рік

Яку ялинку поставити на Новий Рік

Яку ялинку поставити на Новий Рік Керуючись різними міркуваннями багато хто, напередодні новорічних свят, обмірковує яку все ж таки ялинку поставити вдома на головне свято року.

Поговоримо сьогодні про штучну ялинку а також розберемося якими перевагами володіє штучна ялинка?

Перш за все, штучна ялинка дозволяє економити час та кошти. Натуральна ялинка, на жаль, недовговічна, а штучною можна прикрашати приміщення декілька років поспіль. Враховуючи те, що з кожним роком ціни на натуральну ялинку підвищуються, вигідніше було б купити штучну ялинку, адже вона буде прикрашати вашу оселю не один рік і в неї є багато плюсів.

Жива ялина не дуже зручна в установці, треба ретельно продумати, як її встановити і створити такі умови, щоб вона не висохла до кінця свят, бо це призведе до обсипання хвої, що створить незручності, а тому її треба встановлювати у відро з піском або з водою. А ось штучні ялинки забезпечені зручною підставкою, вимагають лише наявності місця для установки.

Прикрашати легше штучну ялину, у неї м'яка «хвоя», гілки можуть витримати певне навантаження і іграшки з них не зісковзують, тоді, як справжні ялинові голки колються, і часто прикрашання супроводжується різними подряпинами, також інколи на пальці липне смола, яка важко відмивається.

Штучна ялиночка, як би довго не стояла, не втрачає своєї краси та не осипається. І, що особливо важливо, штучна ялинка дозволяє берегти ліс і навколишню природу.

Новий рік, ялинка, штучна ялинка
Оціни пораду →
Переглядів: 3085
Рейтинг: 5.0/3

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ