АвторизаціяРеклама

» » » Як зустрічати Новий рік 2017 і що вдягнути

Як зустрічати Новий рік 2017 і що вдягнути

Півень - найяскравіший знак сонця. Він втілює в собі героя, опікуна і захисника життя - ви можете побачити його картину на дахах багатьох будинків. Півень - втілення молодості, сили, надії і чистоти.

Власник нового року 2017 - Півень. Він любитель всього акуратного і прискіпливий у всьому, тому, перш ніж почати з внутрішніх оздоблювальних робіт, ви повинні влаштувати генеральне прибирання.

Цього року Півень буде особливо прискіпливий до деталей, створюючи тепло і комфорт у всьому будинку.

Декор
У будинку повинна панувати різноманітність. Для того, щоб прикрасити кімнату до Нового року потрібні сніжинки різних форм і розмірів, мерехтливі паєтки та великі кулі. Наступаючий Новий рік буде справжнім святом ремісництва.

Кольорову гаму нового року краще вибрати наступного напрямку: жовтий, помаранчевий, теракотовий, пурпурний, фіолетовий. Головна умова - яскравість і природність.

Півню сподобаються пухнасті різнобарвні гірлянди і різного кольору вогники.

Сервірування столу
Це просто випадок, коли поєднання класичного стилю зі стилем кантрі вітається: дерев'яний і керамічний посуд, лляні скатертини і серветки, композиція з натуральних матеріалів.

Модні кольори 2017 року
Наряд повинен бути з будь-яких відтінків червоного і жовтого. Ви можете включити їх відтінки: бордовий, кораловий, вишневий, фіолетовий.

Вогненно червоний і золотий - це найкращі кольори, які повинні бути на новорічну ніч. Не менш популярними є золото, жовтий, пісочний і білий.

мода, декор, Новий рік, новый год
Оціни пораду →
Переглядів: 1226
Рейтинг: 5.0/4

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ