АвторизаціяРеклама

» » » Травневі свята: скільки вихідних у 2015 році

Травневі свята: скільки вихідних у 2015 році

Травневі свята: скільки вихідних у 2015 році Травневі свята люблять усі - і дорослі, і діти. 1 і 2 травня 2015 в Україні і в багатьох містах світу відзначають День праці. 9 травня - День перемоги.

Травневі свята асоціюються з шашликами, тривалими прогулянками і пікніками на березі річки. Скільки днів можна буде відпочити?

День трудящих в 2015 році випадає на п'ятницю і суботу. Згідно зі статтею 67 КЗпП, якщо святковий або неробочий день збігається з суботою або неділею, вихідний день переноситься на наступний після святкового або неробочого.

Відповідно, українці відпочиватимуть 4 дні на початку травня, а саме - 1, 2, 3 і 4. За цей час можна відвідати всіх родичів, сходити кілька разів на природу або з'їздити в коротку відпустку.

5, 6, 7, 8 травня - робочі дні. День перемоги, 9 травня, випадає на суботу в 2015 році. А значить понеділок, 11 травня, теж буде вихідним.

Головне - погода, яка буде сонячною і теплою всі травневі свята, якщо вірити синоптикам.

-----------------------------

Перше травня (інші назви: День праці, День весни, Свято весни і праці, День міжнародної солідарності трудящих) відзначається в 142 країнах і територіях світу 1 травня або в перший понеділок травня.

День перемоги - свято перемоги Радянської армії і радянського народу над нацистською Німеччиною у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років. Щорічно в цей день організовують паради і святкові концерти. 9 травня - неробочий день на всій території СНД: в Україні, Азербайджані, Вірменії, Білорусії, Казахстані, Киргизії, Молдавії, Росії та багатьох інших країнах.

Травневі свята, Відпочинок, пікнік, Травневі свята 2015
Оціни пораду →
Переглядів: 2759
Рейтинг: 5.0/1

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ