ВойтиРеклама

рецепти від читачів

» » » 29 квітня відзначають Міжнародний день танцю

29 квітня відзначають Міжнародний день танцю

29 квітня відзначають Міжнародний день танцю 29 квітня відзначають своє свято всі, хто звик жити танцем, хто не уявляє свого життя без ритму, музики і рухів. Всі танцюристи мають виняткову пластику, гнучкість, грацію і відмінний слух. Вони в рухах здатні передавати ті емоції, які неможливо висловити словами і не описати на аркуші паперу. Адже танець - це справжнє мистецтво, навчитися якому можна лише пройшовши довгий шлях тренувань, самопізнання і наполегливої ​​праці.

Відзначати Міжнародний день танцю стали завдяки ініціативі ЮНЕСКО і популярному французькому хореографу - Жану Жоржу Новерра. Ця людина на весь світ прославилася своїм мистецтвом балету. Він же стояв на чолі відомої лондонської балетної трупи «Друрі-Лейн». Саме Новерр видав книгу, в якій описав всі принципи постановки балету в різних інтерпретаціях. День, коли народився легендарний балетмейстер, служить сьогодні датою святкування Міжнародного дня танців.

У багатьох країнах на честь свята сучасні ансамблі, танцювальні трупи, влаштовують різні шоу, флешмоби та різноманітні вистави. Адже, як відомо, танець - це не тільки мистецтво, а й засіб для зближення людей і цілих народів.

свята, міжнародний день, Танці
Оціни пораду →
Переглядів: 268
Рейтинг: 5.0/2

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ