АвторизаціяРеклама

Інші свята

» » Інші свята

Чим зайнятися чоловікові на травневі свята

Травневі свята - рай для чоловіка. Це найкращий час для оборудок, від яких можна отримати передозування задоволення, алкоголю, тренувань і жінок.

Тетянин день: Свято дівчат, які мріють про шлюб

Дізнайся, що, згідно з традиціями свята, яке називається Тетянин день і щорічно відзначається 25 січня, робили дівчата, які хотіли вийти заміж.

День Соборності України: коли свято

День Соборності України щорічно відзначається 22 січня і не є вихідним днем ​​не залежно від того, на який день випадає.

День конституції України: Патріотичні привітання та поздоровлення

День конституції в Україні з 1996 року відзначається 28 червня. Пропонуємо твоїй увазі вітання з цим святом.

29 квітня відзначають Міжнародний день танцю

29 квітня відзначають своє свято всі, хто звик жити танцем, хто не уявляє свого життя без ритму, музики і рухів. Всі танцюристи мають виняткову пластику, гнучкість, грацію і відмінний слух.

Травневі свята: скільки вихідних у 2015 році

Травневі свята люблять усі - і дорослі, і діти. 1 і 2 травня 2015 в Україні і в багатьох містах світу відзначають День праці. 9 травня - День перемоги. Дізнайся, скільки днів відпочиватимуть українці.

День журналіста: Найвідоміші цитати про акул пера

Спеціально до Дня журналіста, який відзначається 6 червня, ми підготували добірку яскравих цитат про акул пера і письменницькій справі.

Виникнення і розвиток готельного бізнесу

Ще в давнину мандрівникам пропонувалося місце де можна переночувати на сході. Цим був покладений початок зародження готельного бізнесу. В древніх манускриптах, що відносяться безпосередньо до 1700 до н.е., вперше згадується про таверні, прообрази теперішніх готелів.

22 вересня. Народні прикмети

У цей день відзначається пам'ять святих Іоакима і Анни - батьків Богородиці.