АвторизаціяРеклама

» » » Як зробити шоу з повітряних кульок

Як зробити шоу з повітряних кульок

Як зробити шоу з повітряних кульок Говорячи «спецефекти», люди часто уявляють зарубіжні фільми з комп'ютерними вибухами і монстрами. Але зробити хороший спецефект цілком можливо і без сучасних технологій. Якщо ви не розумієте, як це здійснити, то ми готові поділитися кількома ідеями.

Які бувають види спецефектів?

• Перший, і найпоширеніший вид, - це вибух. Кожен з нас, будучи присутнім на якомусь заході, потрапляв у ситуацію, коли великі круглі повітряні кулі вибухають, але сам спецефект полягає не в цьому. В найбільшу кульку, розміром від 1 до 2.5 метрів, укладаються маленькі кулі невеликого діаметру, не більше 10 см під зав'язку. На заході система вибухає, і ціла купа наповнених гелієм шариків злітає вгору. Безпосередньо сам вибух здійснюється дистанційним шляхом або ж із застосуванням спеціального пристрою. Також для цього можна використовувати звичайну палицю з гострим кінцем. Як правило, такі вибухи використовуються на шкільних заходах - на перший і останній дзвінок. Крім цього, такий варіант буде непоганим сюрпризом на весіллі. Якщо ви затіяли зустріч з друзями або який-небудь квест, то до маленьких кульок можна прив'язати записки із завданнями. Погодьтеся, це буде дуже несподіваним початком квесту.

• Також ефектно буде виглядати не тільки запуск в небо, але і скидання куль. Особливо красиво це буде виглядати в приміщенні з високими стелями. Гості будуть дуже здивовані, коли в самий розпал заходу на них обрушаться сотні різнокольорових кульок. Але врахуйте, що несподіваним такий сюрприз можна зробити лише з використанням не маленьких повітряних кульок в якості основи. Тому для таких цілей необхідно використовувати кульки з діаметром не більше 30 см. Зрозуміло, їх потрібно підготувати якомога більше.

• Якщо свято проводиться на вулиці, то оптимальним варіантом буде запуск повітряних кульок, в приміщенні це буде виглядати не так ефектно. Найкраще це робити на стадіонах або великих майданчиках. В цьому випадку кулі необхідно наповнювати гелієм, інакше вони не полетять вгору. Їх кількість може йти на сотні і навіть тисячі. Але при проведенні такого заходу слід враховувати погодні умови, інакше «політ» може опинитися під загрозою. Якщо на вулиці буде сильний вітер або дощ, то зробити такий запуск ефектним у вас навряд чи вийде, так як кульки просто розлетяться в різні боки.

Перегляньте відео як виробляють повітряні кульки:

випускний, вечірка, день нарождження, шоу, весілля, Розваги, повітрянікульки
Оціни пораду →
Переглядів: 1106
Рейтинг: 5.0/2

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ