АвторизаціяРеклама

» » » День Святого Валентина: подарунки для дівчини своїми руками

День Святого Валентина: подарунки для дівчини своїми руками

День Святого Валентина: подарунки для дівчини своїми руками День Святого Валентина - відмінний привід зізнатися дівчині в своїх почуттях, або ж підтвердити і зміцнити їх. Але для цього треба проявити бажання і трохи фантазії. Borispol.org.ua підготував для тебе декілька оригінальних ідей, як можна зробити подарунки для дівчини своїми руками.

Якщо твоя дружина або дівчина любить готувати, зроби гірлянду з сердечок-формочок для печива. Урізноманітнити гірлянду можна паперовими сердечками.

Або замов доставку чудових квітів flowers.ua , гарний оригінальний букет не залишиь її байдужою до твоїх почуттів. Подаруй красивий блокнот великого формату, зізнайся на одній із сторінок коханні і вклади квітку. Акуратно зав'яжи стрічкою. Упакуй. Коли буде знято шар паперу, стане ясно, що це зошит, а те, що всередині є квітка - це буде невеликим сюрпризом.

Листівка інсталяція з гранату. Купуємо два гранати, беремо великий аркуш паперу і викладаємо на нього зернятка у вигляді сердечка. Зліва кладемо цілий гранат. Підписуємо.

Розрізаємо листок паперу на смуги і пишемо на кожному, що для вас означає любов. Або яка вона - ваша кохана? І за допомогою двостороннього скотчу виклади сердечко на папері.

Якщо ваша улюблена половинка захоплюється художньою творчістю, подаруйте коробку хороших олівців, на кожному з яких напишіть маркером побажання та освідчення в коханні!
Подаруйте ключ від свого серця! Знаєте, сердечка і ключики банальні до тих пір, поки їх не подарує людина, від погляду якого стискається серце.

Якщо ви давно разом, подаруйте колечко з написом "Люблю". Причому колечко можна протягнути в два браслетики (зі стрічок), на кожній з яких прикріплений шматочок паперу з вашими іменами. Тобто подарунок буде про те, як любов з'єднує вас разом!

Напечіть печива і подаруйте їх у чашці з написом "Коханій". Можна доповнити сердечками на зубочистки!

Розкрита долоня - символізує довіру, відкритість, відсутність перешкод між нами і іншою людиною. А для коханої людини не тільки долоні, але і наші руки відкриті і завжди готові до ніжних обіймах. Звідси й ідеї подачі подарунка, "упакованого" в дві долоньки з картону. Начебто нескладно, але від подарунка відразу віє теплом, відчуваєте?

Купіть підходящу тарілку і напишіть на ній маркером слова любові на різних мовах світу. Після вручення подарунка сфотографуйте на пам'ять улюблену з тарілкою в руках. Скажіть, що цей подарунок символічний: написи стираються спиртом, однак ваша любов від цього нікуди не дівається, вона є!

Листівки-інсталяції можна робити з чого завгодно, навіть з яєць! Намалюй очі, приклей їх на яйце, і зав’яжи бантик.

З цукерочок в глазурі або різнокольорових льодяникової викладаємо серце на аркуші паперу. Приклеюємо на двосторонній скотч (якщо цукерочки великі) або на суперклей.

подарок на день рождения женщине, подарунки для дівчини, подарок на юбиле, День Святого Валентина, руками, подарок женщине, подарки для женщин, своїми
Оціни пораду →
Переглядів: 5055
Рейтинг: 5.0/5

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ