АвторизаціяРеклама

День Св. Валентина

» » День Св. Валентина

Вірші до Дня святого Валентина: привітання з Днем усіх закоханих

Поздоровлення з Днем усіх закоханих - привітай свою другу половинку з 14 лютого віршами.

Як відсвяткувати день святого Валентина вдома

14 лютого всі ресторани, кафе і кінотеатр у місті будуть заповнені закоханими парочками. Так чому б не влаштувати домашній день Валентина?Інтернет-видання «Це Бориспіль» підкаже тобі, як це зробити.

Топ-5 кращих подарунків для коханого на День Святого Валентина

З настанням лютого ми знову починаємо чекати свята - на цей раз Дня Всіх Закоханих або День Святого Валентина. І якщо те, що ми хочемо отримати в подарунок, нам відомо, то ось, що піднести коханому - поки невідомо... А пора вже задуматися!

Легенда про День святого Валентина

Свято День святого Валентина або, як його ще називають День всіх закоханих, відзначається щорічно 14 лютого. У цей день прийнято дарувати один одному подарунки і писати валентинки - милі записки. Дізнайся, як з'явилася така традиція, і яка існує легенда про День святого Валентина.

День Святого Валентина: подарунки для дівчини своїми руками

День Святого Валентина - відмінний привід зізнатися дівчині в своїх почуттях, або ж підтвердити і зміцнити їх. Але для цього треба проявити бажання і трохи фантазії. Borispol.org.ua підготував для тебе декілька оригінальних ідей, як можна зробити подарунки для дівчини своїми руками.