АвторизаціяРеклама

» » » Соціологи з'ясували, що хочуть отримати українки на 8 березня

Соціологи з'ясували, що хочуть отримати українки на 8 березня

Соціологи з'ясували, що хочуть отримати українки на 8 березня Київський міжнародний інститут соціології провів опитування, згідно з яким найбажанішим подарунком для українок на 8 березня як і раніше залишаються квіти.

На офіційному сайті КМІС були опубліковані результати опитування на предмет того, які подарунки хотіли б отримати українки на 8 березня. Крім цього, соціологи поцікавилися планами чоловіків на цей рахунок.

Методом особистого інтерв'ю було опитано 2020 осіб (старше 18 років), які проживають в 110 населених пунктах України.

Чоловікам поставили запитання: «Що б ви хотіли подарувати жінці на 8 березня», а жінкам, відповідно, що б вони хотіли отримати в якості подарунка.

Дослідження показало, що:
- 23% жінок хотіли б отримати від коханого квіти, і 30% чоловіків мають намір їх подарувати;
- серед жінок 10% не чекають від чоловіків ніяких подарунків - тільки прояв любові і уваги, в той час як лише 6% чоловіків погодилися з цим пунктом;
- ювелірну прикрасу оцінили б 9% жінок, і в цьому питанні чоловіки з ними повністю згодні (також 9%);
- відправитися в романтичну подорож хотіли б 7% жінок, а оплатити подорож згодні тільки 6% чоловіків;
- в цьому році вперше в числі лідерів-подарунків виявилися гроші - їх би хотіли отримати 6% жінок, в той час як серед чоловіків 5% збираються обдарувати кохану певною сумою;
- туалетну воду, парфуми або косметику хочуть отримати 6% жінок, і 8% чоловіків збираються дарувати саме це;
- серед жінок 9% відповіли, що у них немає людей, від яких вони очікують подарунка на 8 березня, а серед чоловіків виявилося 5% тих, кому нема їх дарувати.

Заступник директора КМІС Вікторія Захожа зазначила, що в останні роки такі свята, як 8 березня, все більше втрачають значимість для українців: «Міжнародний жіночий день втрачає свою вагу для українців, як і інші свята, які були популярні в Радянському Союзі. Крім того, що вже підростає покоління тих, хто навіть не застав цієї держави, економічна і військова ситуація в Україні на сьогоднішній день, очевидно, вплинули на ставлення до свят, за винятком релігійних (Великдень, Різдво) і патріотичних (День незалежності)».

подарунки, 8 Березня
Оціни пораду →
Переглядів: 984
Рейтинг: 5.0/1

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ