АвторизаціяРеклама

» » » Які квіти дарувати на 8 Березня

Які квіти дарувати на 8 Березня

Які квіти дарувати на 8 Березня Як же приємно отримувати квіти навесні! Вони символізують пробудження природи і новий виток у житті. А ще квіти розповідають про наші почуття.

«Навесні приємно отримувати весняні квіти. І не варто зупиняти свій вибір лише на тюльпанах або мімозах. Зараз вибір досить великий. Крім того, дівчині буде приємно отримати якиусь незвичайну, навіть екзотичну квітку або букет в оригінальній упаковці. Адже ми всі хочемо відчувати себе особливими. Тим більше у святковий день», - говорить Марія.

Зараз потрібно вміти не тільки вибирати подарунки, а й володіти вмінням правильно і стильно їх підносити. Те ж саме стосується і квітів.

Навіть звичайні нарциси можуть виглядати дуже стильно, якщо подарувати їх в стильному горщику. Так квіти будуть радувати вас набагато довше. До слова, зараз модно дарувати саме висаджені в грунт квіти. Це можуть бути перші весняні квіти. Спостерігати, як вони проростають і відкривають свої ніжні пуп'янки не менш приємно, ніж отримувати в подарунок вже готовий букет розквітувших троянд.У рейтингу жіночих квітів лідируючі позиції займає орхідея. Якщо за нею правильно доглядати, вона буде довгий час радувати свою володарку.Якщо в магазині квітів ти розгубишся, зовсім не обов'язково складати букет. Просто вибери саму незвичайну і красиву квітку - вона може бути цілком самодостатньою. Наприклад, гортензія, ніжна і витончена.Оригінальні букети можуть вийти з рослин, які зазвичай застосовують для декору.

подарунки, 8 Березня, квіти
Оціни пораду →
Переглядів: 1017
Рейтинг: 5.0/2

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ