АвторизаціяРеклама

8 березня

» » 8 березня

Короткі смс привітання з 8 березня

Візьми на замітку короткі смс привітання з 8 березня. Привітай всіх знайомих представниць прекрасної статі з Міжнародним жіночим днем.

Що подарувати на 8 березня

8 березня - це не тільки прекрасне, але і унікальне у своєму роді свято. І саме в цей день так важливо вибрати відповідний подарунок, який був би не тільки приємний, але доставив захват дорогій жінці. Але як вибрати такий подарунок?

Подарки на 8 марта: что подарить коллегам по работе

Совсем скоро наступит весна, а это значит, что мужчинам пора готовиться к такому прекрасному празднику, как международный женский день.

Самі непотрібні подарунки на 8 березня

Щоб догодити жінці, мало знати, чого вона хоче. Потрібно також бути в курсі, що їй не подобається. У цій статті ми розповімо тобі як дізнатися що не родобається твоїй коханій.

Соціологи з'ясували, що хочуть отримати українки на 8 березня

Київський міжнародний інститут соціології провів опитування, згідно з яким найбажанішим подарунком для українок на 8 березня як і раніше залишаються квіти.

Які квіти дарувати на 8 Березня

Як же приємно отримувати квіти навесні! Вони символізують пробудження природи і новий виток у житті. А ще квіти розповідають про наші почуття. Навіть звичайні нарциси можуть виглядати дуже стильно, якщо подарувати їх в стильному горщику.

П'ять серіалів про кохання, які допоможуть зрозуміти жінок

Розділяти серіали на жіночі і чоловічі - заняття невдячне і найчастіше марне. Завжди знайдеться дівчина, яка із задоволенням подивиться «Ходячих мерців» і «Американську історію жахів».

Як привітати з 8 березня колег на роботі

Свято 8 березня на носі, а значить зовсім скоро дівчата отримуватимуть подарунки від рідних і близьких. Як привітати співробітниць з Жіночим днем, читай у цій статті.

Красиві статуси про 8 березня

Почитай статуси про 8 березня, нехай вони піднімуть тобі настрій у святковий день. Ці чудові статуси для соц. мереж також можна використовувати у смс привітаннях.

Головне весняне свято: Що подарувати мамі на 8 Березня

Чи варто говорити, що вибір подарунка мамі на 8 Березня є дуже складним і відповідальним процесом. Що ж подарувати самій близькій і рідній людині?

8 березня - міжнародний жіночий день

Міжнародний жіночий день своєю появою зобов'язаний ініціативі Клари Цеткін, яка в серпні 1910 запропонувала святкувати восьме березня як міжнародний день, в який представниці прекрасної статі будуть проводити марші та публічно захищати свої права. Цей факт представники старшого покоління пам'ятають зі шкільної лави. Однак чому саме ця дата?