АвторизаціяРеклама

» » » Як здавати заміський будинок

Як здавати заміський будинок

Заміський будинок може бути не тільки відмінним місцем для відпочинку, а й непоганим джерелом заробітку. Здача подібної нерухомості в оренду має свої нюанси, але при успішній реалізації може перерости в повноцінний бізнес-проект.

Виберіть тип оренди для свого заміського будинку. Здавати нерухомість для відпочинку на тривалий термін, наприклад, на все літо, набагато простіше з точки зору ваших турбот, однак і дохід ви отримаєте набагато менший. Подобова оренда в будь-який час року зажадає вашої постійної присутності неподалік для вирішення всіх організаційних питань, але і заробити ви зможете набагато більше.

Підготуйте заміський будинок для здачі в оренду. Оптимально зробити так, щоб клієнтам не довелося турбуватися по дрібницях або везти з собою необхідні речі. Створіть максимально прийнятне кількість спальних місць.

Обов'язково передбачте опцію установки розкладачки або надувного матраца. Закупити необхідну кількість наборів постільної білизни, рушників, миючих засобів в невеликих упаковках, одноразових капців. Організуйте парковку. Як приємних бонусів ви можете запропонувати супутникове телебачення і безлімітний інтернет. Зрозуміло, обов'язковий і загальний презентабельний вигляд житла (дрібний побутовий ремонт, доглянута територія, затишна обстановка всередині).

Підготуйте документи для здачі будинку в оренду. Складіть докладний договір, в якому відображені всі умови.
Обов'язково передбачте порядок вирішення конфліктів, а також відшкодування шкоди, заподіяної вашому житлу. Не забудьте зробити в якості одного з додатків до договору опис цінного майна, щоб у разі конфліктної ситуації не виникало розбіжностей.

Зробіть якісні фотографії. Вони повинні бути максимально інформативними і привабливими, щоб потенційним клієнтам захотілося оселитися у вашому заміському будинку.
Супроводьте знімки докладним описом зручностей вашого об'єкта і умов оренди.

Для пошуку клієнтів ви можете скористатися послугами агентства або діяти самостійно. У першому випадку будьте готові платити певну комісію. При самостійної здачі будинку в оренду ви можете розмістити оголошення в специалізірованих журналах, зробити рекламу в популярних паблік вашого міста в соцмережах.

Нерідко власники заміської нерухомості перетворюють звичайний котедж в справжній міні-готель, і в цьому випадку, буде не зайвим створення сайту-візитки і розміщення інформації про об'єкт в міських довідкових ресурсах.

Зверніть увагу
Обов'язково застрахуйте будинок, докладним чином обговоривши всі умови страхування. Будьте готові до того, що клієнти опиняться далеко не самими обережними і уважними до вашого майна людьми.

Леонід Нерухомий

заміський будинок, недвижимость, оренда
Оціни пораду →
Переглядів: 1361
Рейтинг: 5.0/3

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ