АвторизаціяРеклама

» » » Як просто і легко замовляти речі у Китаї

Як просто і легко замовляти речі у Китаї

Як просто і легко замовляти речі у Китаї Придбання корисних товарів в мережі давно стало звичайною практикою серед сучасних покупців. Останнім часом все більше людей намагаються придбати речі з Китаю.

Інтернет-магазин Таобао - це найбільша азіатська торгова площадка, яка пропонує широкі можливості для реалізації всіх ваших амбіцій. Одна з основних особливостей TaoBao - величезний вибір товарів при максимально низьких цінах. Слід всього один раз поглянути на асортимент магазину та ознайомитися з цінниками, і ви назавжди поповните армію прихильників цієї інтернет-площадки.

Основні складнощі при покупках речей з Китаю за допомогою інтернет-магазину виникають під час вибору товару. Часто необхідно обговорити з продавцем якісь особливості моделей одягу, наприклад, запросити інформацію по розмірах. Трапляються ситуації, в яких треба дізнатися про сумісність того чи іншого гаджета з вашими девайсами.

Китайську мову знають далеко не багато покупців, так як і наша мова, на жаль, не знайома більшості продавців. Тут на допомогу приходять сервіси-посередники. Вони допоможуть домовитися з продавцями і складуть грамотний запит, але на цьому їх місія не закінчується! Дуже зручний сервіс доставки грузів із Китаю пропонує вам сайт http://importex.in.ua/.

Наступна проблемна ситуація, з якою стикаються покупці під час замовлення речей з Китаю через інтернет-магазини - це доставка. Незважаючи на те, що шопінг в мережі став поширеним явищем, складності з пересилкою товару з однієї країни в іншу досить часто є серйозною перешкодою для того, щоб почати покупки в TaoBao. Посередники тут виручать і новачків, і гуру в інтернет-шопінг: посередник сформує всі ваші покупки в одну посилку і перешле їх зручним і вигідним для вас способом.

Вибір того, яким чином буде здійснюватися доставка, залишається за покупцем. Ви можете вказати той спосіб, який здається вам найбільш зручним: сюди входять і послуги кур'єра, і відстеження трекінг-номерів і страховка товару. Посередник попередить вас про можливі предмети, які заборонені до пересилання поштою з Китаю і допоможе вам оформити замовлення. При стовідсотковій гарантії доставки товару і наявності російськомовної служби підтримки сервіс візьме мінімальну комісію за свою роботу.

Що ж потрібно щоб почати замовляти речі у Китаї за допомогою інтернет-магазинів, таких як Amazon.cn, Taobao, Сhina.Alibaba, Aihia і багатьох інших?

Це абсолютно нескладно, вам буде потрібно всього кілька секунд для реєстрації на сайті-посередника. Відразу після цього ви зможете зануритися в неповторний світ інтернет - шопінгу. До послуг відвідувачів сотні тисяч одиниць унікальних лотів: одяг, електронна та побутова техніка, ювелірні вироби, авто та мото-запчастини, товари для туризму та активного відпочинку. Все це і багато іншого за абсолютно низькими цінами, доступними кожному.

речі, знижка, електроніка, телефон, одяг, доставка, Китай, магазин
Оціни пораду →
Переглядів: 2549
Рейтинг: 4.5/6

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ