АвторизаціяРеклама

» » » Як правильно обрати наручний годинник: поради

Як правильно обрати наручний годинник: поради

Як правильно обрати наручний годинник: поради Вибір якісного наручного годинника - справа непроста, особливо, якщо вона стосується представниць прекрасної статі. Адже хочеться, щоб аксесуар був красивим, стильним, та ще й добре працював, показуючи точний час без перебоїв.

Дами підкреслюють власний соціальний статус і наявність смаку дорогими виробами. Можна купувати і дешевші екземпляри, але в цьому випадку потрібно підходити до вибору з більшою відповідальністю. Щоб продукт прослужив якомога довше, важливо звертати увагу на матеріал, з якого виготовлений ремінець і корпус, на якість застібок, а також на сам механізм. Слід приміряти аксесуар на руку, щоб переконатися у зручності.

Що стосується механізму, то на ньому економити не варто. Адже саме він відповідає за точність ходу, а разом з цим, і за комфортабельність використання. Наручні годинники бувають кварцовими і механічними. Вибір між цими двома моделями залежить виключно від смаку та особистих уподобань. Але відмінності між електронним і механічним виробом досить суттєві.

Механічні годинники потрібно регулярно заводити. Вони працюють від пружини, яка поступово розкручується. Вона приводить в рух стрілки циферблата і через певний період часу повністю зупиняється. Такі вироби вважаються більш якісними і дорогими, хоча вимагають від власниці догляду. Слід враховувати, що багато оригіналів та копій швейцарських годинників водонепроникні, тому служать довше і не бояться дощу.

Якщо жінка забудькувата, то вона може використовувати заведення, яке автоматично запускає годинник. Але навіть за цим приладом потрібно буде стежити. Зовнішній вигляд саме механічних годинників, які мають циферблат і стрілки презентабельний та привабливий. І навіть попри те, що виріб вразливий, боїться пилу і вологи, він користується найбільшим попитом у покупців. Якщо дама пізно повертається з роботи або любить нічний спосіб життя, то краще придбати їй аксесуар з циферблатом, який світиться в темряві.

Кварцові (електронні) годинники працюють від батарейки. Їх не потрібно заводити, завдяки чому вони рідше збиваються. Жінці потрібно буде лише раз на рік звертатися в майстерню з метою заміни батарейки. Деякі вироби працюють від сонячного світла. Кварцовий механізм може бути доповнений календарем, будильником та іншими функціями, що дуже зручно.

До речі, купити годинник ви можете в магазині http://tik-tak.ua.

годинник, стиль, Аксесуари, час, подарунок
Оціни пораду →
Переглядів: 2072
Рейтинг: 5.0/1

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar
0
1 Спам
Я себе покупала наручные часы в интернет магазине «Имидж» , хорошую марку Касио.Выбирать нужно из надежных и проверенных фирм, веддь эти часы зарабатывали годами свою репутацию.Очень подробно о них написано в статье http://kiev.pravda.com.ua/ukr/press/582ed9698fe65/ так что не должно возникать сомнений, если вы выберите эту марку, как и я)
avatar
0
2
Amanda, какой смысл в дорогих часах? Погонять понты ?
avatar

СХОЖІ ПОРАДИ