АвторизаціяРеклама

» » » Футболка з принтом

Футболка з принтом

Футболка з принтом Футболка-самий затребуваний вид одягу серед молоді в усьому світі. З бавовни футболка з'явилася в роки першої війни. Саме в ту пору, спочатку солдати з Європи, а потім і їх американські «колеги» почали використовувати таку одежину у вигляді натільної білизни. Причому вельми примітно, що вона настільки сподобалася військовим, що вже в період Другої війни вона була у американських вояків «моря» і «суші» обов'язковим предметом форми. І тільки потім, через кілька років, а вірніше навіть пари десятків років, бавовняна футболка з предмета нижньої білизни стала самостійним «верхнім» одягом.

А ось принти на футболках http://maikoff.com.ua/ з'явилися і того пізніше. Причому вельми цікаво, що перші вироби з надрукованими на них зображеннями тоді, в 1952 році, буквально повалили все населення Америки (саме тут з'явився цей предмет одягу з малюнками) в справжній шок. Тут доречно буде зазначити, що зважилися приміряти на собі цей нетривіальний предмет одягу першими актори Марлон Брандо, Джон Уейн і Джеймс Дін. Причому зробили вони це в рамках рекламної передвиборчої компанії.

Недивлячись на те, що спочатку футболки викликали досить неоднозначну реакцію, вже в середині 50-х років вони стали дуже і дуже популярними. Ще більшу популярність цей предмет одягу придбав в шістдесятих роках. Як раз, в цей час друк на футболках перестав бути кустарним - з'явилися спеціальні машини для цих цілей.

А тепер варто поговорити про те, як проводиться друк на футболках в спб сьогодні. Насправді для їх декорування сьогодні застосовуються дві різні технології - термотрансфер і прямий друк. У першому випадку спочатку фарба наноситься на носій проміжний (папір трансферну спеціальну), а потім, з використанням особливого преса, з паперу переноситься на тканинну поверхню. А от у другому випадку під час друку використовують типові трафарети. Обидві згадані технології мають свої плюси і мінуси.

Термотрансфер, по суті, без будь-яких проблем для декорування може використовувати будь-яке, навіть невелике виробництво. А потрібно для цього - це мати чисті і готові до друку футболки, а також спеціальні трансфери, які коштують відносно недорого. У форматі же друку професійної плюс трансфертів полягає у відсутності вимог до тиражу і відносній дешевизні. Також ця технологія дозволяє друкувати на одязі з блискавками, гудзиками і т.д.

Що ж до прямого друку, то він вимагає наявності спеціального обладнання, але якщо вам потрібно надрукувати велику партію виробів - саме так вам робити це буде більш вигідно.

Автор: Яна Кукуруза

футболка, принт, чоловік, малюнок, жінка
Оціни пораду →
Переглядів: 1200
Рейтинг: 5.0/3

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ