АвторизаціяРеклама

» » » Еталон жіночої краси, як і мода, не постійний

Еталон жіночої краси, як і мода, не постійний

Еталон жіночої краси, як і мода, не постійний Культ жіночої краси проходить через всю історію людства. Жіноча краса - це той об'єкт, який завжди всіх п'янить, збуджує і змушує проявляти зразки нечуваного красномовства. Похитнути впевненість деяких дам в тому, що особисте життя, робота, та й усе життя залежить від того, наскільки вони красиві, можливо. Але в усі часи параметри оцінки зовнішності: постаті, довжини і кольору волосся, макіяжу різні. Еталон жіночої краси - явище мінливе, непостійне, як мода. Проходять часи - високих, худих, вузькоплечих і струнких змінюють повногруді, більш масивні і жіночні. Довжина волосся говорить, в якійсь мірі, про ступінь емансипації жінки.

В 20-ті роки жінки почали коротко стригти волосся, що ознаменувало собою довгоочікувану свободу жінок. Бюст і стегна, немов бажаючи бути схожим на чоловіків, стали цінувати все менші, плечі ширші. В 60-ті роки жінкам набридло бути чоловіками. Вони знову згадали про своє істинне призначення. Вузькі плечі, великі груди, великі стегна і довге волосся, різні хитромудрі зачіски - ось ідеал 60-х років.
У 70-і р., в зв'язку з повальним захопленням спортом, "мускулізацієй" жінок, в моду ввійшла "дівчина-хлопець". Знову коротке волосся, широкі плечі, маленькі груди і невидатні стегна. Жінка виросла на 5 см. - Ідеальний зріст став 170 см.

В 80-ті роки знову до жінок повернулася їх забута жіночність - витончені форми, пишні зачіски, середня довжина волосся. Але великі плечі і далі залишаються в моді. (Зауважимо, що важливою деталлю одягу були підплічники). Як же виглядає сучасна жінка? Якщо взяти в моральному плані, то ми побачимо, що з одного боку це ділова, впевнена в собі, процвітаюча в усьому, незалежна жінка, а з іншого - чутлива, зваблива красуня, романтична натура, яка прагне поєднати в собі ці два начала.

Зараз ми красиві, але як же виглядатиме жінка 21 століття? Нове століття, а, тим більше, нове тисячоліття принесе все радикально нове - люди намагаються розпрощатися з минулим. Дизайнери пророкують, що все, що носять зараз, стане архаїчним, теж саме і з еталоном краси - він зміниться.
Це те, що стосується майбутнього. Наше ж завдання - простежити за еволюцією моди протягом кількох століть. Багато тут і цікавого й повчального. Але в будь-якому випадку-цікаво. Особливо для юного покоління майбутніх "модниць".

Автор: Яна Кукуруза

мода, краса, жіноча, Еталон
Оціни пораду →
Переглядів: 1383
Рейтинг: 5.0/3

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ