АвторизаціяРеклама

» » » Цікаві подробиці про модні аксесуари

Цікаві подробиці про модні аксесуари

Цікаві подробиці про модні аксесуари Модні аксесуари - це незліченні модні дрібниці, які точно так само як силует і колір характеризують стиль одягу даної епохи. Озираючись на історію моди, бачимо багато предметів, які є тепер для нас само собою зрозумілими з точки зору практики,але колись вони були обов'язковими і дорогими аксесуарами. Історію аксесуарів неможливо повністю розповісти, тому що їх існує занадто багато. Кожна епоха створювала власні «іграшки».

З XII по XVII століття, наприклад, ручне дзеркало і дзеркало для сумки було обов'язковою приналежністю дами; його носили на шиї, на золотих ланцюжках або у пояса, вставляли в віяло, вправляли в рамку з черепахи, слонячої кістки, позолоченого срібла, з мініатюрами і гравіруванням. Тільки з винаходом способу отримання дзеркального скла, коли з'явилася велика кількість великих стінних дзеркал, маленькі дзеркала в деякій мірі вийшли з моди. Сюди ж відносяться флакони, судини для духів і нюхальної солі, зубочистки, годинники, ситечка, які в той час доповнювали картину моди.

Однією з найцікавіших "модних штучок" є блохоловка або "блошие хутро". Воно використовувався в XVI столітті, і його можна бачити на портретах того часу. Опудала соболів, куниць, ласок повинні були притягувати настирливих комах. Їх носили на золотих ланцюжках, а також тримали в руці. Блошине хутро багато прикрашалося. Герцогиня феррарська отримала в подарунок від свого чоловіка соболя із золотою головою, прикрашеного 12 рубінами, 2 алмазами, 3 смарагдами і 4 перлинами. До речі, дуже чудовий вибір аксесуарів, сумок та гаманців є на сайті md-fashion.com.ua

В середні віки дрібні предмети і гроші укладали в кишеньки на поясі (Gurtettasche), або прикріплені до поясу в шкіряні мішечки. Мода пізньої готики вводить навіть цілі колекції мішечків різної величини, які носилися на поясі та дзвеніли. Городянки в епоху бідермейер завжди мали при собі декоративні мішечки для швейного приладдя та інших дрібниць, форма мішечків в стилі рококо, ампір і бідермейер іноді є прообразом сучасних дамських сумок. Жорсткі сумки з'являються відносно піздно - тільки на початку XX століття.

І знову революційне вдосконалення було спровоковано мінливою модою. Жіночий гардероб поповнився вузькими максі-спідницями без кишень. Тому габаритні сумки стали незамінними аксесуарами. Для зручності носіння сумочки оснащувалися довгими лямками і ремінцями. Після численних перетворень асортимент доповнився моделями, які кардинально відрізнялися від примітивних мішечків, кисетів.

Перша Світова Війна змусила більшу частину жінок працевлаштуватися. Тепер зовнішня декоративність аксесуарів перестала вважатися основоположним параметром. Стали цінуватися практичність і функціональність. Завершальний акорд в історії сумки - використання новітніх технологій виробництва. Тепер для виготовлення сумочок використовуються алюмінієві сплави, сталь і універсальні полімерні матеріали. Асортимент став містити безліч конфігурацій, форм і типорозмірів. У 1940 році найбільш затребуваними були моделі, виконані у вигляді папок, конвертів, редікюлей, валізок і портфелів.

Автор: Яна Кукуруза

мода, колекція, жіночий, подарунки, гардероб, Аксесуари
Оціни пораду →
Переглядів: 1413
Рейтинг: 5.0/2

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ