АвторизаціяРеклама

» » » Світ автомобільних шин

Світ автомобільних шин

Світ автомобільних шин З історичної точки зору, наші предки винайшли колесо більше 5 тисяч років тому. Незважаючи на гігантський проміжок часу і численні спроби удосконалити свій винахід, інноваційний прорив у даній галузі людство зробило тільки наприкінці XIX століття, придумавши пневматичну покришку, якій передувало винахід звичайного гумового обідка.

Історія конкретно автошини починається серединою-кінцем XIX століття, коли весь світ форсував розвиток технічної промисловості. Як не дивно, але саме в цей час прискореними темпами відбувався розвиток автопромисловості. В наші часи придбання шини Michelin X-Ice 3 це є правильний вибір, а зараз ще трохи цікавої історії.

Першою стартувала Англія, яку заслужено величали кузнею всього світу. У 1846 на Британських островах була винайдена і запатентована пневматична покришка, яка не мала аналогів по всьому світу. Роберт Вільям Томсон своїм винаходом показав малу частину перспектив, що відкриваються при розвитку автопромисловості. Він був успішним інженером залізничного транспорту. У свої 22 роки Томсон вже володів власним бізнесом. В заявці на патент він підкреслив: "Весь сенс мого винаходу полягає в використанні гнучких опор навколо обідків коліс автомобілів з метою зменшення сили, настільки необхідної для того, щоб тягнути автомобіль, тим самим, полегшити переміщення і знизити рівень шуму, який створюється при швидкому русі". Перша пневматична шина застосовувалася до колеса, спиці якого складалися з дерева і вставлялися в дерев'яний обідок, обкований обручем з чистого металу. Враховуючи всю унікальність і оригінальність, пневматичні шини Томсона не набули масового поширення, тому що їх ціна була занадто високою.

Наступний етап розвитку автошин мав місце в 1890 році. Першим новаторами, почавшим застосовувати пневматичні покришки строго на автомобілях стали брати Мішлен з Франції. У них був величезний досвід виробництва велосипедних шин. Брати зробили заяву, що до популярної гонці Париж - Бордо (1895 г.) на їхньому автомобілі будуть встановлені пневматичні покришки. Так і сталося - автомобіль братів Мішлен, незважаючи на багаточисленні проколи, пройшов всю гонку (1200 км.) Власним ходом. Після запаморочливого успіху французьких винахідників пневматичні шини перетворилися на стандарт для будь-якого автомобіля.

Уже в 70-ті роки пневмошини досягли рівня досконалості, який раніше складно було навіть уявити. Подальші зміни пневматичних шин були пов'язані з підвищенням рівня безпеки, надійності, а також з метою полегшити процеси монтажу і демонтажу покришок. Завдяки пневматичним шинам значно покращилися такі характеристики автомобіля, як плавність ходу, керованість, прохідність.

Автор: Вікторія Квін

Шини, автомобільні, преміум, світ
Оціни пораду →
Переглядів: 1021
Рейтинг: 5.0/2

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ