АвторизаціяРеклама

» » » Користь від автомобільного відеореєстратору

Користь від автомобільного відеореєстратору

Користь від автомобільного відеореєстратору Колись головним аргументом в суперечках автовласників, якщо сталась дорожньо - транспортна пригода , були свідчення свідків. Зрозуміло, що самі водії завжди говорили на свою користь, тому незалежний погляд тут вирішував багато чого, якщо не все. Проте в процесі ДТП досить складно думати про те, як би зупинити проїжджаючі мимо машини і перехожих для дачі показань на свою користь. Та й не кожен погодиться це робити. Тому останнім часом все більшого поширення набувають пристрої, які буквально документують все що відбувається.

Відеореєстратор - це апарат, який дозволяє вести безперервну зйомку з салону автомобіля. Він ставиться безпосередньо на лобове скло і записує все, що відбувається в даний момент на дорозі перед автомобілем. Очевидно, що такий пристрій став кращим помічником при вирішенні дорожньо - транспортних суперечок. Купити відеореєстратор в Києві ви можете у магазині http://vidicar.com.ua.

Реєстратори складаються з відеокамери, твердого накопичувача (як правило, це жорсткий диск), на який здійснюється запис, а також опціонально можуть оснащуватися мікрофонами. Відповідно, з усіх цих характеристик і складається те, як працюватиме відеореєстратор, наскільки корисним може виявитися запис з нього.

Якщо плануються часті і тривалі поїздки без можливого доступу до комп'ютера, краще підібрати пристрій з містким жорстким диском. На накопичувач з великим обсягом може поміститися більша кількість інформації, так що місця вистачить на повноцінний робочий день. Якщо подій не було, ввечері його можна спустошувати і з ранку використовувати знову. Особливо це актуально, якщо використовується відеореєстратор HD: він записує відео у високій якості, більш якісне, ніж звичайний апарат, ну і, відповідно, "важить" воно теж більше.

Крім того, важливою характеристикою може виявитися наявність камери, здатної записувати кольорове зображення. Як правило, бюджетні моделі забезпечені камерами, сприйнятливими лише до чорно-білого спектру, проте відеозапис з такого пристрою може виявитися поганим помічником у визначенні спрацьовування світлофорів, сигнальних фар і інших нюансів, пов'язаних з розрізненням кольорів. Переплата буде незначною, а вигода - відчутною.

Кількість каналів визначає, яке число відеокамер можна буде під'єднати до відеореєстратора. Адже небезпека дорожньо - транспортної пригоди може підстерігати як спереду, так і ззаду, а якщо там не буде камери, довести свою правоту стане складно. Тому краще, якщо ситуація буде моніторитись як від лобового скла, так і від заднього.

Автор: Геннадій Булка

авто, поради, відеореєстратор
Оціни пораду →
Переглядів: 1203
Рейтинг: 5.0/3

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ