АвторизаціяРеклама

» » » Коли міняти гуму

Коли міняти гуму

Коли міняти гуму Вибирати літні або зимові шини рекомендується в суворій відповідності до рекомендацій заводу виробника, міняти гуму потрібно вчасно.

Як тільки денна температура повітря буде нижче +5 грудусов, радять ставити зимову гуму. Це обумовлено складом гуми літньої шини, яка «дубіє» і нездатна надати водієві належну керованість автомобілем: істотно збільшується гальмівний шлях, з'являється ризик піти в занесення. Побутує така думка: «Став зимку раніше за всіх, а знімай пізніше всіх». Дотримуючись це просте правило, ви позбавите себе від ризиків, пов'язаних з температурою і станом дорожнього покриття, а також від черг і «здирництва» на наших шиномонтажах, коли випаде перший сніг. До речі, тут ви можете знайти шини для спецтехніки якщо вас цікавить продажа.

Недотримання рекомендацій виробника призведе до погіршення керованості автомобіля, спотворити показання спідометра і може викликати руйнування самої покришки. У будь-якому випадку, перед тим, як приступити до цієї операції необхідно чітко знати, коли міняти гуму. Відповідь на це питання можуть дати параметри висоти протектора. Його мінімальні розміри або взагалі відсутність протектора обов'язково призведе до аварійної ситуації. Також необхідно міняти шини при видимих пошкодженнях, таких як поріз, відкритий корт або грижі.

Але не тільки сильний знос вимагає заміни, також важливо знати, коли міняти гуму, розуміючи, що еластичність гуми з часом втрачається. І якщо автомобіль довго не їздив і протектор абсолютно не зношений, то необхідно візуально оглянути поверхні на наявність яких або мікротріщин. Не слід використовувати шини з наварними протектором. Як правило, вони погано балансуються і ймовірність відшарування дуже висока. Знаючи коли міняти гуму, можна спокійно спланувати їх покупку. Адже сьогодні ця деталь автомобіля коштує досить дорого.

Моделі, які використовують новітні технології і матеріали, завжди знаходяться у високому ціновому сегменті. І тому, вибираючи більш дорогу модель, споживач платить за кращі динамічні характеристики автомобіля, меншу вагу і природно безпеку. Підбираючи малюнок краще вибрати асиметричний протектор, його застосування дозволяє створювати більший викид води або снігу під плями контакту. Також важливо знати, не тільки коли міняти гуму, але й те, що, вибираючи направлений малюнок протектора, необхідно чітко дотримувати рекомендації по установці таких шин.

Спрямований рисунок дає чудові характеристики. При цьому, вибираючи запаску до автомобіля краще використовувати універсальний малюнок. Вимоги до правил установки поширюються і на шини з асиметричним малюнком, тому важливо не тільки знати, коли міняти гуму, але і керуватися рекомендаціями заводу виробника покришок. Кращими показниками в співвідношенні ціна-якість володіють шини з симетричним протектором. Це високоякісні колеса, які прослужать досить тривалий термін, хоча у них немає таких характеристик шумозаглушення як у інших моделей шин.

Використовуючи спеціальні шини для їзди по мокрому покриттю, слід знати не тільки, коли міняти гуму, але і те, що їх застосування при сухій погоді навпаки може погіршити керованість. Використання сезонних покришок можна тільки тоді, коли встановлені необхідні температури та вологості. А додавання шипів в зимову гуму, доцільно тільки при наявності відкритих ділянок льоду або снігу. У будь-якому випадку, підбираючи шини необхідно звертати увагу на рекомендації заводу-виготовлювача автомобіля, а також безпосередньо і самого виробника шин.

авто, коли, автомобілі, гуму, міняти
Оціни пораду →
Переглядів: 2818
Рейтинг: 5.0/2

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar
0
1 Спам
Вовремя менять нужно, это важно. Еще важно найти хорошего поставщика http://poisk-zapchasti.com/ . И еще хорошо будет если он будет подбирать http://poisk-zapchasti.com/marki запчасти по маркам авто.
avatar

СХОЖІ ПОРАДИ