АвторизаціяРеклама

» » » Бюджетний хіт Lada Granta

Бюджетний хіт Lada Granta

Бюджетний хіт Lada Granta У Мережі з'явилися знімки майбутньої дешевої вазовской моделі, яка з'явиться у продажу в кінці року. Головним секретом до сьогоднішнього дня залишався дизайн передньої і задньої частини машини. «Тілом» вона копіює «Калину», а ось ніс і хвіст - зовсім інші. Втім, витончених рішень ми тут не побачили. Як і належить молодшій моделі, яка повинна замінити застарілу «класику», вона виткана з примітивних рішень.

Вже відомі приблизні комплектації. Базова Granta, яка буде коштувати від 7850 $, оснащена біднішими, ніж найдешевша «Калина». Тобто позбавлена -центрального замка з ДУ, а можливо і двох електросклопід'ємників. Про АБС, подушках безпеки і аудіопідготовка мова, звичайно, не йде.

Також у Гранти буде версія з подушкою безпеки і електропакетом, і такий автомобіль буде істотно дешевше аналогічно оснащеної «Калини». Відзначимо, що остання отримує подушку лише у старшій комплектації «Люкс» (від 12 200 $).

Джерело знімків, зроблених на території заводу, не афішується. За легендою, «шпигун», який побажав залишитися невідомим, з альтруїстичних спонукань відправив дані кадри на поштову скриньку сайту Autonews, після чого вони розійшлися по Мережі.

Lada Granta, авторынок
Оціни пораду →
Переглядів: 1132
Рейтинг: 5.0/1

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ