АвторизаціяРеклама

» » » Автоскло, його види і установка

Автоскло, його види і установка

Автоскло, його види і установка Сьогодні при збірці автомобілів використовують так зване "безпечне" скло, яке буває двох видів. Перший, це тришарове скло (триплекс) складається з двох тонких шарів, між якими знаходиться рідкий полімер. При пошкодженні, осколки не розлітаються, і залишаються як би прилиплими до полімеру. Другий тип - це загартоване скло, яке пройшло відповідну термічну обробку. В результаті цього гартування, скло при руйнуванні розсипається на величезну кількість дрібних осколків, що не перевищують у поперечнику одного сантиметра. І перший і другий вид скла вважається безпечним і не травмує людей в результаті аварії.

Триплекс використовується в основному в якості вітрового скла автомобіля, а також для виробництва бокового скла для машин імпортного виробництва. Крім безпеки, такий вид має відмінну шумоізоляцією, досягнуту завдяки багатошаровості. У порівнянні з загартованим склом, воно більш стійке до механічних пошкоджень. Також вартість ремонту лобового скла такого типу трохи нижче.
Автоскло купити можете тут.

Способи встановлення скла в автомобілі

Для того щоб закріпити лобове скло в автомобілі, вдаються до двох методів: вклеюванню і застосуванню гумових ущільнювачів. Другий тип вже застарів, так як він не забезпечував надійного кріплення, і скло запросто могло вилетіти в разі аварії. До того ж вклейка забезпечує додаткову жорсткість для кузова, і володіє підвищеною вологоізоляцією.

Незважаючи на всі переваги, вклейка - більш складний і дорогий спосіб встановлення скла. Щоб поміняти його, необхідно звернутися в спеціальні сервісні центри. При використанні гумових ущільнювачів, автомобільне скло можна встановити самостійно в гаражних умовах. Причина, по якій сучасне виробництво відмовилося від використання такого виду установки є те, що гума з часом стає твердою і грубою. Це порушує надійність кріплення і його герметизацію. Вода може накопичуватися під шаром гуми і викликати корозію металу. Не дивлячись на простоту ручної установки, її неможливо повністю автоматизувати на виробництві.

Які види пошкоджень скла зустрічаються найчастіше? Мікропошкодження. До них відносяться дрібні подряпини, потертості та інші дрібні ушкодження. При таких пошкодженнях ціна на ремонт скла автомобіля досить низька. Скол - руйнування скла тільки в одному місці. Зустрічається тільки у скла типу триплекс. Гартоване повністю руйнується при найменшому пошкодженні.

Автор: Геннадій Булка

автоскло, види, автомобільне, купити, Скло, установка, авто, його
Оціни пораду →
Переглядів: 2279
Рейтинг: 5.0/2

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ