АвторизаціяРеклама

» » » Автомобіль як засіб пересування

Автомобіль як засіб пересування

Автомобіль, безперечно, є унікальним засобом пересування. Одні вважають автомобіль своїм «дітищем», яке потрібно пестити і леліяти, а інші, навпаки, міняють по кілька транспортних засобів на рік, будучи впевненими в тому, що це всього лише чергова розкішна річ.Є багато марок автомобілів це і Мазда нові і бу запчастини для Mazda,Мерседес,Шкода, Тайота і т.д,також потрібно для автомобілів велика кількість запчастин,автозапчастин. Сьогодні вже нікого не здивуєш найостаннішою маркою автомобіля, однак складно собі уявити, що колись цього засобу пересування не було взагалі. Давайте зануримося трохи в витоки історії і дізнаємося, як двигун внутрішнього згоряння до речі (перший) був розроблений в 1870 році австрійським винахідником Зігфрідом Маркусом і застосований на простому візку. Це, до речі, зробило його першою людиною, що подарувала світу самохідний засіб - «першу машину Маркуса»

Революційним моментом в історії світового автомобілебудування прийнято вважати 1886 - рік першого в світі автомобіля, коли німецький інженер Карл Бенц все ж отримав довгоочікуваний патент на створений власноруч саморушний екіпаж з вбудованим бензиновим мотором. Зовні перший автомобіль Бенца представляв собою триколісне саморушне засіб, в якому могло вміститися дві людини. Є також дані, що за рік до цього німецький вчений Готліб Даймлер також винайшов карбюратор і мотоцикл, а в 1886 випустив у світ перший екіпаж з бензиновим мотором. У 1893 році Бенц розробив перший чотириколісний автомобіль, колеса якого поверталися НЕ цілком по загальній осі, а поодинці.

До речі, якщо вірити історичним дослідженням, то датою автомобілізації в Росії прийнято вважати 1896, коли в Петербурзі на місцевому автомобільному заводі був випущений з виробництва перших російський автомобіль. Потужним поштовхом до такого перевороту послужило подорож двох винахідників - Євгенія Олександровича Яковлєва та Петра Олександровича Фрезі на виставку-демонстрацію першого автомобіля «Бенц» марки «Вело», яка проводилася в 1893 у Чикаго.Ці двоє зустрівшись вперше, вирішили спільними зусиллями створити перший в Росії автомобіль. Пізніше багато порівнювали цей автомобіль з Бенцем, проте нічого, крім зовнішньої схожості між німецьким і російським винаходом не було.

Автор: Вікторія Квін

автозапчастини, пересування, засіб, запчастини, автомобіль
Оціни пораду →
Переглядів: 1335
Рейтинг: 5.0/2

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ