АвторизаціяРеклама

Скорость

» » Скорость

Світ автомобільних шин

З історичної точки зору, наші предки винайшли колесо більше 5 тисяч років тому. Незважаючи на гігантський проміжок часу і численні спроби удосконалити свій винахід, інноваційний прорив у даній галузі людство зробило тільки наприкінці XIX століття, придумавши пневматичну покришку, якій передувало винахід звичайного гумового обідка.

Як вибрати автошколу і інструктора

Хороше навчання водінню - це запорука вашої особистої безпеці. Тому до вибору школи і інструктора слід віднестися максимально уважно.

Велосипедні маршрути по Європі

Якщо говорити про європейський досвід, вважають батьківщиною велодоріжок Нідерланди, країну, відому своїм теплим ставленням до велосипедного транспорту. Перші велосипедні доріжки в Нідерландах з'явилися в сільській місцевості.

Автомобіль як засіб пересування

Автомобіль, безперечно, є унікальним засобом пересування. Одні вважають автомобіль своїм «дітищем», яке потрібно пестити і леліяти, а інші, навпаки, міняють по кілька транспортних засобів на рік, будучи впевненими в тому, що це всього лише чергова розкішна річ.

Шевроле 2014: осторожная политика на украинском авторынке

Мировой кризис все глубже охватывает авторынки всех стран. Украина не стала исключением из правил. Не успели дилеры и производители порадоваться успехам января-февраля, которые запомнились ростом покупательской активности, нехарактерной для зимнего периода, как за этим последовал обвал продаж первичного предложения на 30%.

Заміна шин. Заміна літньої ( зимової ) гуми. Яку гуму вибрати?

Заміна шин - обов'язкова і необхідна процедура при постійній зміні погодних умов. В останнє десятиліття кліматичні умови суттєво змінилися, щороку природа підносить нові сюрпризи. При цьому, для мільйонів автомобілістів міста одночасно постає питання - коли міняти гуму?

Як правильно обрати б/у автомобіль Chevrolet Lacetti

Автомобіль цей було створено в Південній Кореї в 2003р. в відділі компанії GM DAT - для внутрішнього корейського ринку, відомий спочатку як модель "Daewoo Nubira" 3-го покоління. В першій моделі Nubira 1997 р. досить сильно відчувалась "опелівська" риса, тоді як наша героїня вже представляла повністю незалежну "особистість".

Користь від автомобільного відеореєстратору

Колись головним аргументом в суперечках автовласників, якщо сталась дорожньо - транспортна пригода, були свідчення свідків. Зрозуміло, що самі водії завжди говорили на свою користь, тому незалежний погляд тут вирішував багато чого, якщо не все.

Типи автомобільних шин, їх недоліки та переваги

Універсальна шина для будь-яких кліматичних умов, доріг і швидкостей - мрія, на жаль, неможлива і нездійсненна. «Що добре японцеві, то німцю смерть» - говорить відома приказка, і до шин це відноситься повною мірою. Щоб шини і в кінцевому підсумку, автомобіль, вели себе на дорозі найкращим чином, необхідно визначитися з перевагами в плані їх основних характеристик.

Ремонт бамперу власноруч: що знадобиться?

Якщо у вас розбитий з якоїсь причини бампер, це ще не привід купувати новий, можна трішки потрудитися і полагодити старий. Якщо мати час та натхнення

Автоскло, його види і установка

Сьогодні при збірці автомобілів використовують так зване "безпечне" скло, яке буває двох видів. Перший, це тришарове скло (триплекс) складається з двох тонких шарів і між якими знаходиться рідкий полімер. При пошкодженні, осколки не розлітаються, і залишаються як би прилиплими до полімеру.

Що потрібно знати, щоб взимку не було проблем з машиною

Щоб, не зважаючи на мороз, продовжувати спокійно і комфортно їздити, досить дотримуватися елементарних правил експлуатації автомобіля взимку.

Коли міняти гуму

Вибирати літні або зимові шини рекомендується в суворій відповідності до рекомендацій заводу виробника, міняти гуму потрібно вчасно.

Міф про універсальність "всесезонних" шин

Чому всесезонні шини є лише вигадкою маркетологів. У чому різниця між зимовими і літніми шинами. Якщо взимку ви зважитеся проїхати фінськими дорогами в автомобілі з гумою без шипів - ви гарантовано матимете розмову з місцевими правоохоронцями.

Teст-дpaйв ВMW Х5

ВMW Х5 стaв нa кpoк ближчe дo iгрової приставки: у всe шляxoвика немaє бaжaння ocвoювати цiлину, зaтe є джoйстик, яким aвтoмoбiль i упрaвляєтьcя.

1 2 »