АвторизаціяРеклама

» » » Завод Тамбрандс-Україна у Борисполі

Завод Тамбрандс-Україна у Борисполі

Завод Тамбрандс-Україна у Борисполі У місті Бориспіль розташований завод «Тамбрандс-Україна», що здійснює виробництво товарів медичного призначення - жіночої гігієнічної продукції - та належить до глобальної організаційної структури Проктер енд Гембл.

У 1988 році згідно з Угодою між Головним аптечним управлінням Міністерства охорони здоров'я УРСР та компанією Tambrands Ltd. - провідним світовим виробником гігієнічних тампонів Tampax - було створене Радянсько-Англійське спільне підприємство.

«Проктер енд Гембл» придбав цей завод від Британської компанії Tambrands у 1997 році і негайно почав вдосконалювати основний виробничий процес, охорону здоров'я та безпеку праці на заводі. З початку придбання заводу «Procter&Gamble» інвестував в його розвиток близько 34 мільйонів доларів США, до того ж з року в рік сума вкладень зростає. Основні напрямки інвестування: модернізація обладнання, вдосконалення системи контролю якості продукції, підвищення продуктивності, поновлення будівлі, нове офісне обладнання та сучасні інформаційні технології. Ці інвестиції дозволили заводу збільшити його потужності, було встановлено нові виробничі лінії та розширено асортимент продукції, що виготовляється.

На підприємстві Тамбрандс-Україна працює близько 800 робітників. Майже 80% обсягів продукції направляється на експорт у різні країни світу.

Оціни пораду →
Переглядів: 3021
Рейтинг: 5.0/3

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ