АвторизаціяРеклама

» » » Сьогодні відкривається Сорочинська ярмарка - 2013

Сьогодні відкривається Сорочинська ярмарка - 2013

Сьогодні відкривається Сорочинська ярмарка - 2013 Сьогодні в 11.00 в селі Великі Сорочинці почнеться головне торжище року, яке продовжиться до 25 серпня.

Відкрити Сорочинський ярмарок запрошували і президента, і прем'єра. Але цього разу за покупками на Полтавщину відправиться Олександр Вілкул, віце-прем'єр-міністр України. Як глава держкомісії по надзвичайних ситуаціях він в першу чергу перевірить безпеку на масштабному торжищі. Ще учора в Сорочинці відправилися відразу 12 одиниць техніки і більше 30 рятувальників. Окрім основної роботи співробітники держслужби по ЧС ще і розважатимуть публіку зі сцени.

Цього року на ярмарку не очікується штовханини. Безліч політиків проігнорує такий масовий захід, тобто і їх охоронці не створюватимуть незручності відвідувачам.

А ось товару на ярмарок вже понавозили навалом. Окрім виробів від народних майстрів, шкільних форм і продуктів харчування, знову буде багато секонд-хенду. Що придбає на ярмарку Олександр Вілкул, побачимо. А доки до вашої уваги підбірка товарів, куплених відомими людьми у минулих роках.

Хіт-парад покупок

1995 рік - прем'єр-міністрові України Євгенію Марчуку запропонували на ярмарку купити самокрутку. Той понюхав і відмовився купувати тютюн, назвавши його "наркотиком". На вишиванку чиновникові гривень не вистачило. 1995 рік славився дефіцитом грошей.

2009 - президент Віктор Ющенко практично не витрачався. Зайшовши в грузинський павільйон, його і одягнули і нагодували. Правда, за це главі держави довелося випекти хліб.

2010 - президент Віктор Янукович купив на ярмарку дві вишиванки, хліб, бочка для засолювання огірків і картина з бурштину. Витратив близько 5 тисяч гривен.

2011 - губернатора Полтавської області Олександра Удовиченко обдурили на торжищі: замість обіцяного гусака підсунули качку за 200 гривен.

2012 - Микола Азаров поїхав з Великих Сорочинець з чисто російським набором - личаками і шапкою для лазні.

А футболіст Андрій Шевченко прикупив вишиванки(5 штук) для себе, дружини і синів.

ярмарка, Сорочинська ярмарка - 2013
Оціни пораду →
Переглядів: 1087
Рейтинг: 5.0/1

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ