АвторизаціяРеклама

» » » Сила магнітів - цікаві факти про неодимові магніти

Сила магнітів - цікаві факти про неодимові магніти

Сила магнітів - цікаві факти про неодимові магніти На сьогоднішній день дуже часто можна почути фразу "неодимові магніти" , але вельми мало людей можуть знати про застосування неодимових магнітів.
До речі, сайт magnitu.org.ua пропонує неодимові магніти в Харкові

Фокуси і трюки. Неможливо навіть уявити , скільки дивовижних і найрізноманітніших фокусів можна проробити за допомогою надпотужних неодимових магнітів. Через дуже велику силу , ці магніти здатні впливати один на одного на дуже великих відстанях , змушуючи рухатись предмети , у яких заховані неодимові магніти. Особливо потужні магніти можуть зробити дуже сильне тяжіння , тому техніка безпеки при їх експлуатації повинна бути чітко усвідомлена . Хоч всі неодимові магніти покриваються міцним захисним покриттям , існує небезпека важкого отруєння , якщо в результаті ударів або з технологічних причин покриття буде порушено.

Пошук предметів . На сьогоднішній день , відомо безліч різних дорогих знахідок простими людьми. Неодимові магніти , це ідеальні магніти для пошуку сталевих і залізних предметів в грунті , стінах , піску , підлогах. Для цього достатньо пустити магнітний кулю по підлозі , і він в той же момент знайде всі шурупи і цвяхи. Також можна прив'язати кільцевий магніт на нитку , і він стане зручним пошукачем для знаходження предметів у підлозі , стінах , грунті.

Іграшкі та розваги. Магніти - унікальні розвага для дітей і дорослих. Безліч головоломок , різні « висячі у повітрі» предмети , незвичайні скульптури , ігри з магнітами - це настільки притягує увагу , що навіть дорослі з задоволенням розважаються з магнітними кубиками , кульками - супермагнітами , кільцями і циліндрами , дисками. Велику популярність завоювали магніти у виробництві рекламної продукції та іграшок , сувенірів і прикрас. Неодимові магніти це саме те , що Вам потрібно!

Ремонт духових музичних інструментів. За допомогою неодимових магнітів можна відрехтувати вм'ятинки на трубах , саксофонах та інших музичних інструментах , зроблених з тонкого металу , не дивлячись на те , що дістатися до потрібного місця за допомогою інших інструментів дуже складно. Все що потрібно , це сталева кулька потрібного діаметру і магніт. Шарик «ведеться» магнітом по трубці до потрібного місця з невеликим тяжінням , і коли досягне вм'ятини - досить прикласти магніт до поверхні і поводити ним уздовж вм'ятини. Шарик , притягуючись з великою силою зсередини , ідеально вирівняє поверхню , а сам магніт не дозволить йому зробити ' випуклість ' . На такий ремонт йде всього кілька секунд! Потім кулька точно так само виводиться з інструменту.

Знищення відео , аудіозаписів.
Сьогодні магнітні носії інформації поступаються місцем більш сучасним. І це змушує переносити дані , відео , аудіо на DVD , на жорсткі диски комп'ютерів , а всі ці відеокасети , дискети та інші застарілі технології відправляємо на сміття. Однак далеко не завжди ми б хотіли , щоб те, що на них записано могло потрапити в чужі руки. В Інтернеті повно приватного відео, яке було вкрадено у нічого не підозрюючих людей саме таким чином. Важливо розуміти , що навіть при розірваній і заплутаній плівці , пом'ятій і навіть подряпаній дискеті - з них все одно при бажанні можна багато чого отримати . Але якщо обробити їх надсильним магнітним полем - інформація буде безповоротно знищена. Неодимові магніти цілком підходять для цих цілей. При правильному застосуванні вони дозволять Вам бути впевненими , що приватне відео або цінна інформація буде знищена.

Очистка акваріумів та інших ємностей. Для тих , у кого є акваріум - можна запросто чистити його стінки , навіть не замочивши рук ! Один магніт - всередині акваріума , із закріпленою на ньому губкою або гумкою або ще чим для чищення скла від водоростей і бруду. А зовні - другий магніт. Рухаєте тим магнітом , який зовні , а той , який всередині - із зусиллям притискається магнітним полем до скла і рухається слідом за першим!
Важливо тільки стежити , щоб дотик магніту зі склом був ' м'яким ' , інакше можна розбити його .

Все перераховані вище способи застосування неодимових магнітів , це всього лише крапля води в морі . Можна ще звернути увагу на використання цих магнітів в механізмах затискачів і фіксації , для яких вони ідеально підходять , також з їх допомогою можна робити очищення моторного і трансмісійного масла , володіють благотворною дією на організм людини , що називається магнітотерапією , відновлення магнітних властивостей інших магнітів , закріплення знаків і табличок в різні місця і т.д.

неодимові магніти, Магниту, вибрати магніт, Magnitu
Оціни пораду →
Переглядів: 9209
Рейтинг: 4.0/5

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ