АвторизаціяРеклама

» » » Садова техніка - як обрати помічника для дачі

Садова техніка - як обрати помічника для дачі

Садова техніка - як обрати помічника для дачі Напевно кожен господар , пам'ятаючи про те , що весна - гаряча пора , розуміє , що краще полегшити собі життя , використовуючи садову техніку. Достатньо взяти в руки бензокосу , мотоблок або мотокультиватор , з якими ви отримаєте від праці одне лише задоволення! Застосування подібного обладнання підходить не тільки заможним людям, які приїхали відпочити і подихати повітрям у своєму заміському будинку , а й пенсіонерам- дачникам , що обробляють свої родючі сотки. Для скопування присадибної ділянки зараз зовсім не обов'язково використовувати лопату , а косити траву можна не тільки вручну - для цього існує бензокоса або електрокоса .
Інтернет магазин С торгом пропонує вам широкий вибір садової техніки

Габарити і маса культиваторів , які продаються в магазинах , дають можливість підібрати для себе модель, яка підходить для вирішення будь-яких завдань. В асортименті запропоновані легкі ручні культиватори , які відмінно підходять для роботи у важкодоступних місцях , є моделі і середньої ваги , оснащені великими колесами - культиватори (вони не грузнуть в грунті) . Для проведення цілого ряду робіт призначені важкі культиватори з візком , звані також мотоблоками . Комплектується мотоблок самим різним навісним обладнанням: напівпричепом , граблями , плугом , бульдозерним відвалом , снігоочисником , культиватором , бороною , косаркою , фрезою .
 
Ви можете по-швидкому зорати земельну ділянку на культиваторі з чотиритактним бензиновим двигуном або не поспішаючи користуватися моделлю з електричним мотором , не забруднюючи повітря бензиновими вихлопами .

Не варто економити на такому обладнанні як мотоблоки та бензокосарки - беріть для себе трохи потужнішу модель , ніж , здавалося б , це необхідно. Так ви не будете використовувати обладнання на межі його можливостей , значно продовжуючи життя механізму. Крім того , коли ви зробите за допомогою потужної моделі всю роботу за годину, у той час як раніше на цю ж задачу ви б витратили всі вихідні - вартість мотокультиватора , бензокоса та іншого обладнання вам вже не буде здаватися настільки високою.

Дачна ділянка і сад , який не потребує великих зусиль та часу на його підтримку - мрія всіх власників заміських будинків. Якщо присадибна ділянка не вимагає багато уваги , то у вас залишиться багато часу для відпочинку на свіжому повітрі. Купивши необхідне обладнання , ви позбавите себе від зайвих турбот , а звичайний газон буде дарувати вам радість як майданчик для активних ігор дітей або стане прекрасним місцем для барбекю та сімейного обіду.

Автор: Геннадій Булка

культиватори, техніка для дачі, сад і огород, дача, садова техніка
Оціни пораду →
Переглядів: 1677
Рейтинг: 5.0/4

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar
0
1 Спам
купляв садову техніку на https://www.sadochek.com.ua/ і абсолютно задоволений
avatar

СХОЖІ ПОРАДИ