АвторизаціяРеклама

» » » Розробки перших принтерів

Розробки перших принтерів

Розробки перших принтерів Розробки перших принтерів почалися ще в 19-му столітті - в 1835 році! Так, так, так - вже в той далекий час планувалося створення перших принтерів! Такі пристрої спочатку планувалося використовувати лише в одних банках, однак про комп'ютерні технології тоді не могло бути й мови, тому ідеї про створення перших принтерів відсунулися на 130 років.На сьогоднішній момент компанія Система Лтд sistema.kiev.ua пропонує каплеструйні принтери.
Найперші принтери, які з'явилися були матричні. Механізм цих пристроїв винайшла компанія Seiko Epson ще в 1964 році. У матричних принтерах зображення створюється завдяки друкуючій голівці. Головка з голками рухається порядково уздовж аркуша, крім того голки в цей час вдаряють по паперу через фарбувальну стрічку, що дозволяє формувати крапкове зображення.
Але матричний принтер має кілька недоліків, наприклад, друкує погано і голосно. З цієї причини розробники вирішили винайти пристрій, який буде друкувати краще, тихіше і коштувати дешевше. В результаті цього був винайдений лазерний принтер.Створення першого в світі лазерного принтера почалося в 1969 році, а через два роки з'явився перший зразок. Однак у масовий продаж перший лазерний принтер надійшов лише тільки в 1977 році.

Принцип струменевого друку був відомий ще на початку 20-го століття. У 1977 році компанія Siemens перший струменевий принтер, а в 1987 році був створений струменевий принтер з поліпшеним п'єзоелектричним виконавчим механізмом. У 1994 році вийшла в світ модель Stylus 800 від Epson, в якій використовувалася головка з багаторівневим виконавчим механізмом, що давало можливість знизити споживання видаткових матеріалів і зробити менше розміри головки самого пристрою.


У 1984 році компанія HP представила свою нову модель Thinkjet, яка була побудована на бульбашково-струменевому термодруку, і яка в подальшому стала користуватися величезною популярністю, і змогла підкорити ринок.

Автор: Вікторія Квін

принтер, матричний, перших, лазерний, розробки
Оціни пораду →
Переглядів: 852
Рейтинг: 5.0/2

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ