АвторизаціяРеклама

» » » Про користь бамбукових волокон

Про користь бамбукових волокон

Про користь бамбукових волокон З давніх часів бамбук використовувався для будівництва , внутрішньої обробки , а також для виготовлення різних предметів побуту. Наприкінці 20 -го століття вченим вдалося отримати на основі бамбука новий матеріал - бамбукове волокно , яке почали широко використовувати в текстильній промисловості.


Бамбукова тканина - перспективний матеріал для виготовлення одягу , білизни , рушників подушок і т.д. Для того, щоб відчути переваги бамбуку, рекомендуємо вам купити махрове простирадло


Бамбукове волокно - вид целюлозного волокна. Воно має високу міцність і антибактеріальні , омолоджучі властивості . Бамбуковий текстиль це екологічно чистий матеріал. При культивуванні бамбука не використовують добрива. Він дуже швидко зростає - 5-6 років і виростає рослина придатна для виробництва . Бамбук не схильний до нападів шкідників. При виробництві волокна не використовуються хімічні реактиви . Волокна отримують шляхом обробки окропом , парою і фізичним впливом .

Сьогодні промисловість випускає величезну кількість текстилю з використанням у своїй основі волокна з бамбука , і практично кожного дня з'являється велика кількість нових виробів , але основними все ж є ковдри , подушки , серветки , рушники , пледи на ліжко і т.п. . У чому ж полягає перевага цих виробів створених з бамбукового волокна в порівнянні з традиційними ?

Бамбукові рушники мають яскраво виражені антибактеріальні властивості. Волокно з бамбука не тільки знищує бактерії , але і перешкоджає їх зростанню і розвитку , тому рушники не пліснявіють , не набувають запах затхлості у вологому середовищі. Крім цього присутність у волокнах з бамбука антибактеріальних складових впливає на зниження алергічних реакцій і прискорює загоєння дрібних ран. Рушники з бамбукового волокна в першу чергу можна порекомендувати людям, що мають проблеми з шкірними покривами і астматикам .


При застосуванні волокна з бамбука в якості наповнювача для подушок отримуємо ще один несподіваний ефект. У своєму складі волокна містять цікаву природну речовину - зелений пектин. Ця речовина сприяє зволоженню і розгладженню шкіри , перешкоджає утворенню зморшок. З усього сказаного можна зробити висновок: волокна з бамбука мають омолоджуючу дію на організм людини.

Присутність у складі бамбукового волокна величезної кількості амінокислот позитивно впливає на організм в цілому і на головний мозок людини зокрема , навіть при короткому сні людина на такій подушці краще відпочине , ніж на традиційній . Бамбукові ковдри мають дивну м'якістю і ніжністю матеріалу. Ковдри мають дуже малу вагу , маючи пористу структуру , надійно захищають людину від перегріву. Такі ковдри дають прохолоду влітку , і тепло взимку .

Автор: Геннадій Булка

бамбукове волокно, бамбукове простирадло, білизна з бамбуку, бамбуковий рушник
Оціни пораду →
Переглядів: 1214
Рейтинг: 4.5/2

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ