АвторизаціяРеклама

» » » Прекрасні мости Парижа

Прекрасні мости Парижа

Прекрасні мости Парижа

Як відомо, Париж зародився на невеликому острові на річці Сена і саме звідси почалася історія великого міста. Хочете дізнатися ще більше про Париж? Що може бути краще подорожі до Франції на власному автомобілі. Вам пропонують продаж нових автомобілей http://atlant-m.ua/cars/new/  , придбайте авто і ласкаво просимо всією родиною до Парижу і не тільки. А зараз трохи історії про мости Парижа. Мости Парижа Тому і перші переправи в Парижі з'єднували острів Сіте з правим і лівим берегом Сени. Спочатку їх будували дерев'яними, але в подальшому переробляли в кам'яні, а багато хто навіть забудовували будівлями. Історія населених мостів в Парижі дуже не проста. Перші лавки ремісників і торгівців з'явилися вже в XII столітті і до XV століття на мосту Нотр-Дам можна було бачити перші житлові будинки і магазини. Завдяки їм він швидко перетворився на торговий центр міста. Однак за наказом короля в 1786 році з моста були знесені всі будівлі.

Новий міст (pont Neuf) насправді є найстарішим зі збережених. Його будівництво почалося в кінці 16 століття, тоді в Парижі вже було 4 переправи через річку, але вони не справлялися зі все зростаючим вуличним рухом. Він потрібен був для того, щоб розрядити обстановку на Міняльному і мосту Нотр-Дам. Особливістю цього віадука в той час було те, що на ньому не було ніяких споруд.
Це в свою чергу викликало обурення купців, які звикли бачити мости в Парижі забудовані лавками і житловими будівлями. Безсумнівно, ця споруда є одним із символів міста за що було неодноразово згадано в творах художників і письменників.
Міст Міняв (Pont de Change), на його місті як і на місці більшості переправ в центрі Парижа, в IX столітті спочатку була дерев'яна споруда. У наслідку, близько 1638 побудований кам'яний міст, на якому розташовувалося близько 140 будинків і більше 100 торгових лавок міняв, за що і був так названий.
У королівському договорі на забудову говорилося, що, всі будівлі повинні відповідати і підходити один одному, всі споруди зобов'язані бути з одного матеріалу і знаходиться на одному рівні. В результаті, всі будівлі на мосту виглядали як два ряди однакових будинків з магазинами і лавками на першому поверсі, які виходили на вузьку вулицю між ними.
Мости ПаріжаК того часу, коли в Парижі з'явився перший залізний міст Мистецтв (Pont des Arts), жилі мости вже мали репутацію як антисанітарні, небезпечні та антиестетичні споруди. Цей віадук побудований в 1801-1804 роках за наказом імператора Наполеона, нині є пішохідним.
Тому багато перехожих тут зупиняються просто перекусити або посидіти на лавці, бо вид з споруди і саме місце володіє надзвичайною красою. Ця переправа з'єднує музей Лувр і Французьку академію, а так як раніше Лувр називався Палацом Мистецтв то і міст став називатися відповідно.

Автор: Яна Кукуруза

історія, проект, транспортна схема, Париж, міст
Оціни пораду →
Переглядів: 1411
Рейтинг: 5.0/2

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ