АвторизаціяРеклама

» » » Переваги та недостатки кольорових лазерних принтерів

Переваги та недостатки кольорових лазерних принтерів

Переваги та недостатки кольорових лазерних принтерів Звичайно , можна кожен день роздруковувати по двадцять кольорових сторінок на струменевому принтері , щотижня чистити його і міняти картриджі ... Але який сенс? За, здавалося б , високою ціною кольорових лазерних принтерів насправді криється чимала економія : якщо вам часто доводиться друкувати складні кольорові зображення , то ви навіть не помітите , як принтер окупить себе . Але як йдуть справи з якістю друку ? І чи позбулися виробники , нарешті, отруйних речовин в картріджі ?
До речі, широкий вибір пропонує вам сайт http://lucky-print.com.ua/mfu-epson/wf2510.html

У чому переваги кольорових лазерних принтерів ?
Висока швидкість друку : незалежно від налаштувань якості , всі протестовані пристрої працюють набагато швидше , ніж струменеві принтери .
Низькі витрати на друк. Повний комплект картриджів - може обійтися не в одну сотню доларів , питома вартість кольорової сторінки при тестуванні склала від 15 до 23 центів. При друку на струменевому принтері вартість сторінки підвищується в середньому в три рази. Фотографії , віддруковані на лазерному принтері , також дешевше , але якість друку виявляється нижче , хоча стійкість до зовнішніх впливів - значно вище.
У чому недоліки кольорових лазерних принтерів ?
Висока ціна : за кольоровий лазерний принтер вам доведеться заплатити не менше $ 200 . Дешевий ж струменевий апарат можна придбати всього за $ 30-50 .
Більш низька якість друку фотографій : знімки , надруковані на кольорових лазерних принтерах , не витримують порівняння з відбитками з фотолабораторії . « Струйники » в цьому відношенні набагато краще.
Високе енергоспоживання : принтери витрачають в робочому режимі до 500 Вт , в режимі очікування - до 16 Вт Струменеві принтери з середньою споживаною потужністю 13 Вт набагато економічніше.
Виділення шкідливих речовин при роботі. Сучасні пристрої майже не виділяють озон , але все ж випускають у повітря мелкодисперсную «пил » з тонера , до складу якого входить чимало шкідливих речовин.
Високий рівень шуму при друку : лазерні принтери не тільки забруднюють повітря , але і роблять це досить голосно . При роботі вони шумлять набагато сильніше , ніж струменеві принтери .
Чи виправдовує себе покупка лазерного принтера?
Кольоровий лазерний принтер варто купувати тим , хто друкує багато кольорових матеріалів - графіків , діаграм , презентацій або брошур. Якщо витрати на друк однієї сторінки у кольорового лазерного принтера на 10 центів нижче , ніж у струминного , то пристрій вартістю $ 250 повністю окупиться після роздруківки приблизно 2500 сторінок. Якщо ваші обсяги друку не настільки великі , навряд чи має сенс купувати лазерне друкувальний пристрій - цілком достатньо струменевої моделі .

Автор: Геннадій Булка

кольоровий принтер, кольоровий друк, лазерний принтер
Оціни пораду →
Переглядів: 2660
Рейтинг: 4.7/3

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ