АвторизаціяРеклама

» » » Мобільна платформа Android: бізнес у кармані

Мобільна платформа Android: бізнес у кармані

Мобільна платформа Android: бізнес у кармані Можливо, ви задавалися питанням «А чи можна заробити на своєму Android смартфоні або планшеті», але відповіді на нього не знали. Так, можна. Це не скажені суми, але невелике поповнення бюджету також нікому не завадить. У цій статті розповімо вам, як це реально зробити. До речі, рекомендуємо вам чудовий телефон Samsung GT-S5830 Galaxy Ace.

Locket
Напевно, творці цього додатка з'ясували, що багатьом користувачам не подобається реклама через те, що дивитися її доводиться їм, а заробляють на ній інші. Розробники Locket прикинули і вирішили створити окремий лаунчер - блокування для Android, завдяки якому ви зможете заробити гроші. При кожному розблокуванні смартфона вам потрібно буде подивитися рекламний ролик або оголошення, а за це ви отримуєте гроші. Зароблені кошти ви легко переведете у грошові одиниці, або отримаєте на них "подарункову карту".

Фотобанки
Якщо ви робите круті фотографії на вашому мобільному пристрої, то на цьому також можна заробити. У Мережі є кілька цікавих фотобанків, де можна отримати гроші за свої шедеври. Найвідомішими є Depositphotos, Scoopshot, Fotolia і Clashot (від творців Depositphotos спеціально для мобільних платформ). Три останніх є не просто майданчиками, але і додатками для ваших гаджетів, що істотно спрощує життя мобільного фотографа. Ваші ілюстрації в одну мить можна буде опублікувати і продавати.

Octopus
Додаток аналогічний Locket. За запрошення рефералів ви також отримуєте гроші.

Taporro
Ще один додаток по заробітку грошей на смартфоні або планшеті. Після реєстрації в Taporro вам потрібно буде виконувати нескладні завдання і отримувати за них гроші. Деякі з них прості, наприклад, установка гри або додавання рейтингу додатком на Play Store, а інші виконувати трохи довше, наприклад, перегляд відео на YouTube.

AdKash
Завантаживши цей безкоштовний додаток на свій смартфон, вам одразу починає приходити реклама під час кожного вхідного дзвінка, або смс. Поки вам дзвонять, ви бачите рекламний банер, завдяки якому вам капають грошики.

Запрошуючи друзів, ваш дохід зможе збільшиться в кілька разів і самі реферали зможуть підзаробити.

смартфон, телефон Android, мобільна платформа
Оціни пораду →
Переглядів: 4173
Рейтинг: 5.0/4

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar
0
1 Спам
Я б відзначив ще один додаток для заробітку на андроїд за допомогою установок - CashPump. Google Play - https://play.google.com/store/apps/details?id=com.cashpump.app
Виконую різного роду завдання в інтернеті (установка додатків, перегляд реклами і тд) за які отримую гроші, з виведенням проблем немає. Виводжу на вебмані, є вивід на steam і телефон
avatar

СХОЖІ ПОРАДИ