АвторизаціяРеклама

» » » Як виростити газон на дачі своїми руками?

Як виростити газон на дачі своїми руками?

Як виростити газон на дачі своїми руками? Облаштувавши присадибну ділянку , багато хто з нас , підкоряючись модним тенденціям , з радістю приймається вирощувати газон своїми руками.

Складно це або просто ? Як домогтися гарного і рівного покриття ? Якому насінню віддати перевагу? Питань у таких випадках завжди виникає безліч . А так хочеться максимально швидко освоїти це непросте завдання і виростити гарний газон поруч з будинком або дачею.
Не забувайте, що навіть ідеально висаджений газон потребує догляду. І в цьому вам допоможуть мотокоси alko

З чого слід починати ?

У першу чергу , окресліть ділянку , яку ви плануєте зайняти газоном. Коли місце позначене , приступаємо до підготовки землі для посадки. Відразу обмовимося , що справа ця дуже трудомістка і вимагає великого запасу фізичних сил. Правда , знань особливих не потрібно - важливо лише дуже ретельно виконати роботу. Пам'ятайте , що хороший і красивий газон з густою рівною травою виростає тільки на дуже рівних ділянках . Якщо на ділянці є нерівності , низинки або впадинки , їх варто прибрати.

Вибираємо час року.

Багато хто вважає , що особливої ​​різниці при виборі часу року для посадки газону немає. насправді краще всього всі роботи виробляти восени . Чому ? Справа в тому , що підготовлений ​​восени грунт обробляється набагато легше осіннього . Другий важливий момент - зходження посівів. Волога осіння земля ще не встигла охолонути після літа , а тому насіння легше зійдуть. А навесні , побачивши ділянки , де насіння так і не проклюнулося , ви зможете досить швидко посіяти ще небагато. Таким чином , до літа ви отримаєте прекрасний газон , який стане прикрасою вашого саду.

Підготовка грунту.

Грунт належить очистити від каменів , знищити і зібрати всі бур'яни і скопати ділянку. Коли грунт готовий , його потрібно удобрити компостом і гарненько вирівняти поверхню майбутнього газону. Потім необхідно ущільнити ділянку спеціальним катком - ним ущільнення робити легше і простіше , ніж підручними засобами. Поверхня землі повинна бути укатаною так добре , щоб не залишалося слідів на її поверхні.

Процес посадки.

Насіння до посадки необхідно ретельно перемішати із землею в окремій ємності . Потім отриману суміш акуратно розподіляють по ділянці і ущільнюють катком. Поливати землю належить щодня протягом одного або двох тижнів. Якщо погода стоїть жарка , то зайвий полив насінню не зашкодить.

Щоб виростити гарний газон своїми руками , дуже важливо підібрати правильну суміш трав . Для декоративних галявин можна змішати 70 % овсяниці , 10 - польовиці і 20 - тонконога . Садово -паркові газони виходять красивими , якщо в їх складі є райгас і червона костриця . За своєю красою вигідно відрізняється мавританський газон , який складається з нагідок , волошок , маку та льону.

Автор: Геннадій Булка

своїми руками, дача, газон, виростити, сад, мотокоси
Оціни пораду →
Переглядів: 3689
Рейтинг: 5.0/5

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ