АвторизаціяРеклама

» » » Як вибрати хороший тепловентилятор щоб обігріти приміщення

Як вибрати хороший тепловентилятор щоб обігріти приміщення

Прохолода традиційно застає нас зненацька: центральне опалення працює не так як би хотілося і вдома стає якось незатишно і прохолодно. Способів знову знайти втрачене домашнє тепло безліч: можна надіти на себе всі теплі речі, які є в будинку, можна забратися під теплу ковдру, а можна просто купити тепловентилятор і жити в звичайному ритмі. Про те, як вибрати самий гідний тепловентилятор і піде мова в нашій статті.

1. Принцип роботи тепловентилятора
Перш ніж приступати до вибору тепловентілятора, давайте трошки розберемося в його конструкції. З чого ж складається цей диво-прилад? Абсолютно всі тепловентилятори оснащені нагрівальним елементом, теном або вентилятором, продувають через нього повітря, термостатом, що дозволяє встановити рівень нагріву. Призначення тепловентілятора - обігрівати будь-яке приміщення. І робить він це таким чином: за допомогою вентилятора чи тена він поширює тепло від розпеченого нагрівального елемента і розсіює зігріте їм повітря.

Як нагрівальний елемент в тепловентиляторах використовуються спіраль зі сплаву з високим електричним опором або керамічні пластини. Спіральний нагрівальний елемент розігрівається до дуже високої температури в кілька сотень градусів, температура ж керамічного нагрівального елемента набагато нижче. При цьому поверхня тепловіддачі керамічних плиток значно більше, ніж у спіралі, тому при більш низькій температурі нагріву тепловентилятор з керамічним нагрівачем віддає тепла не менше чим з розпеченою спіраллю, що забезпечує абсолютно «чисте тепло», без забруднення повітря продуктами згоряння, і високий ступінь пожежобезпеки.

Варто відзначити, що тепловентилятор варто придбати тим, хто потребує швидкого і епізодичному нагріванні приміщення: складу, квартири або офісу. Тепловентилятор розігріває повітря швидко, але він не призначений для постійного використання. Тепловентилятор не можна залишати без нагляду - якщо прилад випадково перекинеться, і повітрозабірні отвори перекриються, то спіраль може розжаритися до такої міри, що почнеться пожежа.

Тому при покупці тепловентілятора обов'язково переконайтеся в наявності автоматичного відключення при перекиданні. Всі тепловентилятори можуть не тільки обігрівати приміщення, але і працювати в якості звичайного вентилятора. Так що цей прилад стане в нагоді і взимку і влітку. Однак якщо ви плануєте обігрівати приміщення тривалий час, то тепловентилятор вам не підійде, краще вибирайте масляний обігрівач або конвектор - вони пожежобезпечні і їх можна залишати в приміщенні без нагляду. На ринку представлені тепловентилятори з потужністю від 600 Вт до 3 кВт, різних фірм-виробників. За способом установки розрізняють переносні тепловентилятори та стаціонарні - підлогові, настінні, стельові і т.д.

2. Плюси і мінуси тепловентиляторів
Отже, ми розібралися в основних конструктивних особливостях тепловентілятора і в принципі його роботи, тепер давайте поговоримо про плюси і мінуси цього приладу.

Спочатку про хороше. Як вже згадувалося, на відміну від інших нагрівальних приладів тепловентилятори швидко нагріваються і віддають тепло, тому вони дуже зручні, якщо потрібно опалювати приміщення швидко і ненадовго. Крім того, тепловентилятори дуже мобільні, мають невеликі габарити і вагу. Вони легко встановлюються, і їх можна з легкістю переміщати в приміщенні. Ці прилади можна розташовувати на підлозі, на столі, а деякі моделі можна прикріпити до стіни. Тепловентилятори прості в обслуговуванні і можуть одночасно виконувати функції опалення та вентиляції. Ці прилади економічні і недорогі. А завдяки термостату можуть регулювати встановлену температуру і не вимагають відключення.

Тепер про мінуси. Головний недолік тепловентиляторів порівняно з іншими опалювальними приладами - це досить високий рівень шуму, видаваного вентилятором під час роботи на великих оборотах. Другий мінус - «спалювання кисню» або неприємний запах, який з'являється внаслідок попадання пилу та інших забруднюючих частинок на розпечену спіраль. Згораючи, пил забруднює повітря і залишає той самий неприємний запах у повітрі. Тепловентилятори з керамічним нагрівальним елементом позбавлені цього недоліку, оскільки температура нагріву керамічних пластин недостатня для спалювання пилу і твердих часток.

3. Додаткові можливості і особливості
Тепер поговоримо про те, якими додатковими функціями і можливостями оснащуються сучасні тепловентилятори.
• Функція антифризу - прилад автоматично підтримує температуру в приміщенні на рівні +5 ° С, запобігаючи замерзання при мінімальному споживанні енергії.
• Поворотний механізм - тепловентилятор відхиляється з боку в бік на певний кут, що сприяє рівномірному розподілу теплового потоку.
• Бризгозащітний корпус дозволяє встановити тепловентилятор в приміщеннях з підвищеною вологістю, в тому числі у ванній кімнаті.
• Вбудовані фільтри та зволожувачі для очищення і підвищення вологості повітря.
• Терморегулятори, що дозволяють східчасто регулювати потужність і, відповідно, ступінь обігріву повітря.
• Функція «підтримку заданої температури» забезпечує роботу від часткової до повного навантаження і нагрівання повітря в приміщенні від мінімального рівня до максимального.
• Функція «захист від перегріву» захищає нагрівальний елемент від руйнування і навколишні предмети від загоряння.
• Функції відключення приладу при перекиданні.

інтер'єр, обігрів, тепло, тепловентилятор
Оціни пораду →
Переглядів: 3479
Рейтинг: 5.0/3

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar
0
Як на мене тепловентилятори найкращі! Вони і швидкі, і економні, найкращий варіант для офісу, будинку, складів. Ми наприклад свій купляли в feko, там ціни хороші і доставка швидка.
avatar

СХОЖІ ПОРАДИ