АвторизаціяРеклама

» » » Історія прикрас: персні та кільця

Історія прикрас: персні та кільця

Кільця являють собою дуже цікавий аксесуар , який , як і інші види ювелірних виробів , розвивався протягом багатьох років. На сьогоднішній день пропонується безліч різних варіантів кілець , багато з яких відрізняються оригінальністю.

Існують як чоловічі , так і жіночі персні та кільця. Рекомендуємо вам звернути увагу на золоті чоловічі кільця в Gold&Siver
Історія чоловічих кілець і перснів дуже цікава. Чоловічі кільця відомі з глибокої давнини .
Вперше кільця у своєму сучасному вигляді з'явилися в Стародавньому Римі . Їх носили знатні громадяни , так що кільця служили для демонстрації положення людини в суспільстві. Патриції часом носили масивні персні відразу на декількох пальцях . У цей період прикраси служили показником багатства і влади.
У Древній Русі чоловіки теж не відмовлялися від носіння перснів і кілець. Кільця носили навіть простолюдини , але їх прикраси були зроблені з недорогих матеріалів . А вожді , князі та витязі носили персні з благородних металів , прикрашені самоцвітами.

Сучасні чоловічі кільця дуже різноманітні. Безліч етапів розвитку , через які пройшли чоловічі кільця , дозволили їм увібрати в себе багато нового , але при цьому традиційні риси чоловічих кілець були збережені. На сьогоднішній день чоловічі кільця роблять з самих різних металів , з використанням різноманітних технік .

Використання сучасних матеріалів дозволяє випускати не занадто дорогі чоловічі кільця з прекрасним дизайном. Поєднуючи срібло з фіанітамі , а золото з ​​каучуком , можна отримати досить цікавий виріб , ціна якого при цьому в рази менше , ніж у виробів з дорожчих матеріалів .
Дизайн персня може копіювати середньовічні прототипи , або бути цілком сучасним . На сьогоднішній день персні вже не використовують як печатку , але гравірування на чоловічих перснях зустрічається дуже часто. Як правило , на перснях гравірують важливі дати та ініціали власника , а іноді логотипи компаній.

Звичайно , чоловічі кільця і ​​печатки більше не роблять зі свинцю і чавуну. Для виготовлення кілець використовують різноманітні матеріали - срібло , жовте , червоне або біле золото , які піддаються різній обробці . Завдяки цьому кожне кільце може бути унікальним.
Чоловічі обручки , які так подобаються жінкам , можуть бути дуже оригінальними. Є широкий асортимент чоловічих обручок , від традиційних гладких кілець з жовтого золота , до різних більш цікавих варіантів . На сьогоднішній день багато пар вибирають оригінальні обручальні кільця , так як хочуть , щоб символи їх сімейного стану були ще й витонченими і цікавими аксесуарами.

Автор: Геннадій Булка

обручка, жіночі кільця, чоловічі кільця, прикраси, золоте кільце, історії
Оціни пораду →
Переглядів: 1898
Рейтинг: 4.5/2

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ