АвторизаціяРеклама

» » » Екскурс в історію створення і розвитку ПК

Екскурс в історію створення і розвитку ПК

Екскурс в історію створення і розвитку ПК Двадцять перше століття, зараз життя без інтернету і комп'ютера,мало хто собі уявляє.

Тепер всі операції ми проводимо тільки на комп'ютері. Нам стає страшно подумати про те, що якийсь текст доведеться писати на папері ручкою, адже ми це можемо зробити на комп'ютері, перевірити всі помилки і роздрукувати на принтері.Розповідь буде, як і коли з'явився перший комп'ютер.

Ще в далекі сорокові роки зовнішній вигляд комп'ютера можна було порівняти тільки з якимось дуже великим пристроєм. Ви тільки уявіть собі, що для одного комп'ютера вимагалося дуже багато електронного обладнання та велика простора кімната. У той час, найперші комп'ютери працювали тільки на дуже дорогих електронних лампах. Дозволити собі користуватися комп'ютером могли собі далеко не всі. Комп'ютери мали тільки великі компанії і великі установи.

Після того, як в сорок восьмому році винайшли транзистори, ситуація трохи змінилася в кращу сторону, тому що це привело до значного зменшення габаритів.

Приблизно в шістдесят п'ятому році був випущений 1-й міні-комп'ютер, який всі ми знаємо - PDP-8.

Далі, після процесу винаходи інтегральних схем, розміри комп'ютерів були зменшені.

Далі, з великою радістю, вчені зустрічали появу мікропроцесора Intel-4004. У продаж даний процесор надійшов тільки до середини сімдесятих років.

У 1973 році був випущений мікропроцесор Intel-8008, який був 8-бітовим.

І ... Нарешті Біллом Гейтсом, був створений 'Альтаїр' інтерпретатор мови Basic. Це є великим досягненням і проривом вперед - у користувачів з'явилася можливість писати програми.

Саме в ці роки, комп'ютер і почав знаходити свою популярність.

В цей час багато фірм почали виробляти програмне забезпечення до комп'ютерів і самі комп'ютери. Почали з'являтися програми для прорахунку інформації, для роботи і редагування тексту на комп'ютері. В наш час на комп'ютері можно не тільки працювати, також можна дізнаватися про різну інформацію, наприклад які новини Одеси ,як захистити себе і свою родину, багато інформаціїї зі всього світу,кожен знайде для себе щось цікаве.

Це полегшило роботу людей багатьох професій. Почали видаватися програми по бухгалтерії і для роботи з документами. Величезну популярність у той час завойовують друковані видання про комп'ютери, які висвітлювали всі новини й новинки комп'ютерного світу.
Одним з перших виробників персональних комп'ютерів є американська корпорація IBM, яка була заснована 15 червня 1911. Природно, що IBM досі є найбільшим світовим виробником комп'ютерів. Комп'ютери марки IBM вважаються самими якісними і найбільш надійними.

Hewlett-Packard - також є великої технологічною компанією. Компанія Hewlett Packard була заснована 1 січня 1939 Біллом Хьюлеттом і Дейвом Паккардом. У 2002 році компанія було об'єднання Hewlett Packard з компанією Compaq, ставши після цього світовим лідером з продажу комп'ютерної техніки та персональних комп'ютерів .

Автор: Вікторія Квін

розвиток, історія, пк, .створення, Екскурс
Оціни пораду →
Переглядів: 4649
Рейтинг: 4.5/2

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ