АвторизаціяРеклама

» » » Цікаві факти про наручні годинники

Цікаві факти про наручні годинники

Годинники стали невід'ємною частиною нашого життя. Незважаючи на те, що даний механізм все більше перетворюється на модний аксесуар, потрібно не забувати, що все-таки годинник, в першу чергу, служить «визначником» часу. Пропонуємо вашій увазі кілька фактів про наручні годинники. До речі, дуже різноманітний вибір годинників ви знайдете на сайті http://mehanizm.com.ua/freelook.

1. Коли насправді з'явилися перші наручні годинники? Існують декілька думок. Одна з них говорить, що першою володаркою цього предмета стала королева Неаполітанська в 1812 році. А створив цю незвичайну "штуку" годинникових справ майстер швейцарець Авраам-Луї Бреге. До речі, саме він засновник дуже відомої в наші дні часової компанії «Breguet».

2. Під час війни чоловіки носили годинник на зап'ясті.

3. Вважалося, що годинник - жіноча прикраса. Раніше на механізм прикріплювали дорогоцінні камені. І в той час представники сильної статі прикріплювали годинник до кишені жилета.

4. На сьогоднішній день в світі створюється більше 1 млрд. годинників на рік. Цікаво, що для того, щоб виготовити одну пару механізму, потрібно 20 чоловік.

5. До речі, більшість годинників роблять у Японії. А от у Швейцарії виготовлення годинних деталей стоїть куди дорожче, ніж в країні «Сонця, що сходить».

6. Цікаво знати, що випускають більше кварцових годинників, так як вони більш практичні. Задумайтесь тільки, їх похибка ходу - одна хвилина на рік!

7 . Годинники марки «Chopard» є дорогим задоволенням. Їх ціна становить 25 млн. доларів США. А от вартість така захмарна через те, що браслет прикрашений діамантами вагою більше 200 карат.

Автор: Геннадій Булка

бізнес, стиль, годинник, факти, аксессуари
Оціни пораду →
Переглядів: 3240
Рейтинг: 5.0/2

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ