АвторизаціяРеклама

Другое

» » Другое

Пиво на всі смаки - світле, темне, червоне

Сортів пива тисячі , і підрахувати їх поки нікому не вдавалося. Основних видів близько 75 . Але усе різноманіття можемо звести до 2 - це ель і лагер .

Як виростити газон на дачі своїми руками?

Облаштувавши присадибну ділянку , багато хто з нас , підкоряючись модним тенденціям , з радістю приймається вирощувати газон своїми руками.

Переваги та недостатки кольорових лазерних принтерів

Звичайно , можна кожен день роздруковувати по двадцять кольорових сторінок на струменевому принтері , щотижня чистити його і міняти картриджі ... Але який сенс? За, здавалося б , високою ціною кольорових лазерних принтерів насправді криється чимала економія : якщо вам часто доводиться друкувати складні кольорові зображення , то ви навіть не помітите , як принтер окупить себе .

Про користь бамбукових волокон

З давніх часів бамбук використовувався для будівництва , внутрішньої обробки , а також для виготовлення різних предметів побуту. Наприкінці 20 -го століття вченим вдалося отримати на основі бамбука новий матеріал - бамбукове волокно , яке почали широко використовувати в текстильній промисловості.

Садова техніка - як обрати помічника для дачі

Напевно кожен господар , пам'ятаючи про те , що весна - гаряча пора , розуміє , що краще полегшити собі життя , використовуючи садову техніку. Достатньо взяти в руки бензокосу , мотоблок або мотокультиватор , з якими ви отримаєте від праці одне лише задоволення!

Штрих-код у сучасному житті

Для більшості людей штрих -код - це прямокутник , складений з ліній різної товщини , а так само тринадцять цифр під ним. Але за цими лініями ховається особливий різновид маркування товару , який однозначно визначає : в якій країні вироблений продукт , яким підприємством виготовлений і які споживчі властивості ( розмір , маса , колір) він має.

Сила магнітів - цікаві факти про неодимові магніти

На сьогоднішній день дуже часто можна почути фразу "неодимові магніти" , але вельми мало людей можуть знати про застосування неодимових магнітів.

Мобільна платформа Android: бізнес у кармані

Можливо, ви задавалися питанням «А чи можна заробити на своєму Android смартфоні або планшеті», але відповіді на нього не знали. Так, можна. Це не скажені суми, але невелике поповнення бюджету також нікому не завадить. У цій статті розповімо вам, як це реально зробити.

ТОП-12 різдвяних традицій

Глобалізація повільно, але впевнено руйнує кордони між православним Східним і католицьким Західним світом Європи.

Офсетний друк: історія виникнення

Історія термінів «офсет» і «офсетний друк» пов'язана з ім'ям чудового німецького актора і драматурга Йоганна Алоїза Зенефельдера (1771-1834), справжньою пристрастю всього життя якого стала друкарська діяльність.

Сьогодні відкривається Сорочинська ярмарка - 2013

Сьогодні в 11.00 в селі Великі Сорочинці почнеться головне торжище року, яке продовжиться до 25 серпня.

Історія аеропорту "Бориспіль"

Історія розвитку цивільної авіації в нашій країні бере початок з часів створення у 1923 році в Харкові українського акціонерного товариства повітряних сполучень "Укрвоздухпуть". В довоєнний період в УРСР управлінням діяльності підприємств і організацій цивільної авіації займалося Українське управління цивільного повітряного флоту, яке знаходилося в підпорядкуванні Головного управління цивільного повітряного флоту Раднаркому СРСР.

Козацький гетьман Іван Сулима

Із самого початку існування запорізького козацтва польські магнати і шляхта вживали найрізноманітніших заходів, щоб приборкати волелюбний дух дніпровської вольниці, стримати розвиток її військової організації.

Самые известные порноактрисы


Портал «WDay.ru» составил обзор самых известных порноактрис. Самой известной порноактрисой считают американку Дженну Джеймсон. У нее больше двадцати наград за съемки в эротических фильмах. Дженна стала известной после того, как снялась в фильме Говарда Стерна «Части тела»...

Завод Тамбрандс-Україна у Борисполі

У м. Бориспіль розташовано завод «Тамбрандс-Україна», що здійснює виробництво товарів медичного призначення - жіночої гігієнічної продукції - та належить до глобальної організаційної структури Проктер енд Гембл...

« 1 2 3 »