АвторизаціяРеклама

» » » Як уберегтися від пограбування

Як уберегтися від пограбування

Як уберегтися від пограбування - Уникайте безлюдних, неосвітлених місць. У пізню пору краще ходити там, де більший рух автотранспорту. Є перехожі. Тримайтесь ближче до тротуару та йдіть назустріч руху транспорту. Коли бачите, що наближається група агресивних підлітків, краще перейти на інший бік вулиці, адже від раптового нападу вберегтися надзвичайно важко.
У більшості випадків грабіжники нападають на жінок - виривають у них сумочку. У вечірній час носіть її на ремінці через плече, притискаючи під пахвою.

- Ввечері не виходьте на вулицю усамітнено, особливо підігрітим оковитою чи ще чимось. Коли все-таки треба пізно повертатися, зателефонуйте рідним чи знайомим, щоб вони зустріли вас у під’їзді, поблизу будинку чи на зупинці.

- Не знайомтеся ні з ким, особливо з тими, хто пропонує випивку. Не розповідайте незнайомцям зайвого, не запрошуйте та не пускайте невідомого або невідомих до власної квартири.

- Не показуйте, де мешкаєте, інколи цим можуть скористатися. Сідаючи в таксі чи випадковий автомобіль, зверніть увагу на його номерний знак. Не показуйте водієві вміст Вашого гаманця.

- Коли все ж таки у безлюдному місці ви натрапили на групу невідомих і бачите, що вони шукають "привід” аби зачепити Вас, не давайте себе спровокувати. Уникайте необдуманих кроків чи зневажливих висловлювань на адресу хуліганів. Залишайтеся спокійним, об’єктивним і холоднокровним. Краще виглядати боягузом в очах такої зграї, яка прагне пригод і явно має перевагу, ніж бути побитим або пограбованим.

- Якщо на вас напали, голосно кличте на допомогу. Носіть з собою свисток і не соромтеся користуватися ним на випадок небезпеки. Коли бачите, що Вам не втікти і Ви не зможете опиратися злочинцеві, краще віддайте те, що у вас вимагають. При цьому все-таки звертайте увагу на особливі прикмети злочинців, це допоможе міліції знайти крадіїв.

ЗАСОБИ САМООБОРОНИ
Найдоступніший засіб самооборони - аерозольні балончики, що містять речовини, які подразнюють очі та дихальні шляхи. Запам’ятайте, що час їхньої дії максимум 10-12 хвилин і що він взагалі не діє на тварин та вкрай слабо на людей, у котрих з певних причин (алкоголь, наркотики, індивідуальні особливості, психічні розлади) знижена чутливість до болю. Застосовувати такі засоби треба враховувати напрямок вітру і лише у приміщеннях. Не користуйтеся балончиком, скажімо, у ліфті. Запам’ятайте, що його можна застосувати лише на відстані двох метрів, на витягнутій руці. Захиститися можна і за допомогою газового револьвера.

Якщо таких засобів захисту у вас немає, використовуйте ті, що під рукою. Наприклад, запалену сигарету, ручку або олівець, в’язку ключів, парасольку, щітку для волосся і т.п. Пам’ятайте, що ці засоби треба застосовувати ефективно, або не застосовувати зовсім.

Як вже так сталося, що вас пограбували, якнайшвидше повідомте про цей в міліцію. Це дасть можливість по гарячим слідам розшукати зловмисника або зловмисників, крім того, попередить інші злочини.

Оціни пораду →
Переглядів: 1378
Рейтинг: 5.0/2

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ