АвторизаціяРеклама

Другое

» » Другое

Где купить запчасти для холодильника в большом ассортименте

Сломался холодильник? Не знаете, что делать в этой ситуации? Тогда обязательно стоит посетить специализированную компанию, где представлен большой выбор всевозможных запасных частей.

Порядок завірення копій документів

У листі від 07.02.2013 р. №43-06-15-13 Укрдержреєстр роз’яснив, що згідно з пунктом 10 «Порядку державної реєстрації прав на нерухоме майно та їх обтяжень», заявник разом із заявою про держреєстрацію подає органу держреєстрації прав, нотаріусу необхідні для такої реєстрації документи, визначені Порядком, їх копії, документ, що підтверджує внесення плати за надання витягу з Державного реєстру прав, та документ про сплату держмита.

Предсказания Ванги для Украины: Войны не будет и Украина станет главной среди пяти стран

Сообщения о том, что в последние месяцы жизни Ванга сделала ряд предсказаний о будущем Украины и России, до недавних пор в прессе не появлялись.

Прекрасні мости Парижа

Як відомо, Париж зародився на невеликому острові на річці Сена і саме звідси почалася історія великого міста. Мости Парижа Тому і перші переправи в Парижі з'єднували острів Сіте з правим і лівим берегом Сени.

Еволюція листа в системі культурних цінностей людства

Спочатку було «слово», і тільки слово. Саме здатність до виголошення звуків, наділених змістом, став тим фактором, який об'єднав людські істоти і перетворив їх на людство, а кожного окремо - в людину, індивіда, особистість. Слово було і залишається першим і головним засобом комунікації між людьми, носієм інформації та механізмом її обміну.

Екскурс в історію створення і розвитку ПК

Двадцять перше століття, зараз життя без інтернету і комп'ютера,мало хто собі уявляє.

Тепер всі операції ми проводимо тільки на комп'ютері. Нам стає страшно подумати про те, що якийсь текст доведеться писати на папері ручкою, адже ми це можемо зробити на комп'ютері, перевірити всі помилки і роздрукувати на принтері.Розповідь буде, як і коли з'явився перший комп'ютер.

Як уберегтися від пограбування

Якщо Ви слідкуєте за новинами в Україні, тоді мабуть помітили, що кількість пограбувань з дня на день зростає. Аби застерегти Вас, пропонуємо прислухатися та запам'ятати кілька порад:

Перші сухопутні дороги та поштовий зв'язок

Згадки про перші сухопутні дороги Литви ми можемо виявити в хроніках хрестоносців, в яких згадується, що дороги з'єднували Вільнюс з Полоцьким, Лідою, Москвою, Києвом, Ригою, Кенігсбергом.

Великий вибір канцтоварів

Чому канцелярські товари називаються канцелярськими? Назва ця корінням сягає далеко в минуле. Давайте спробуємо розібратися і привідкрити цю таємницю .....

Розробки перших принтерів

Розробки перших принтерів почалися ще в 19-му столітті - в 1835 році! Так, так, так - вже в той далекий час планувалося створення перших принтерів! Такі пристрої спочатку планувалося використовувати лише в одних банках, однак про комп'ютерні технології тоді не могло бути й мови, тому ідеї про створення перших принтерів відсунулися на 130 років.

Гаманець - модний аксесуар чи необхідність?

Історія гаманця
До XIV в . , коли такого атрибута одягу як "кишеня" ще не існувало, гроші, як правило, зберігались в відворотах капелюху, у складках одягу та в чоботях.

Історія прикрас: персні та кільця

Кільця являють собою дуже цікавий аксесуар , який , як і інші види ювелірних виробів , розвивався протягом багатьох років. На сьогоднішній день пропонується безліч різних варіантів кілець , багато з яких відрізняються оригінальністю.

Цікаві факти про наручні годинники

Годинники стали невід'ємною частиною нашого життя. Незважаючи на те, що даний механізм все більше перетворюється на модний аксесуар, потрібно не забувати, що все-таки годинник, в першу чергу, служить «визначником» часу. Пропонуємо вашій увазі кілька фактів про наручні годинники.

Що обрати: ноутбук чи настільний комп'ютер?

При виборі домашнього комп'ютера у багатьох часто виникає питання: "ноутбук чи настільний комп'ютер?". Продавець в магазині буде поганим помічником у вирішенні цієї проблеми. Якщо ви самі не знаєте, для чого вам необхідний комп'ютер, то ніякий консультант не допоможе зробити правильний вибір.

Як вибрати хороший тепловентилятор щоб обігріти приміщення

Прохолода традиційно застає нас зненацька: центральне опалення працює не так як би хотілося і вдома стає якось незатишно і прохолодно.

1 2 3 »